Категорії

ReSpeaker Core - Based On MT7688 and OpenWRT

Виробник: Seeedstudio
Артикул: 03524
Наявність: В наявності
1,983.00 грн.
3 чи більше 1,923.00 грн.
5 чи більше 1,884.00 грн.
10 чи більше 1,785.00 грн.

Кількість:

 

ReSpeaker - це модульний голосовий інтерфейс для роботи з навколишнім середовищем. Модуль дозволяє взаємодіяти з побутовою технікою, рослинами, офісом, пристроями з доступом до інтернету та іншими за допомогою вашого голосу.

 

 

ПЛАТА З ПІДТРИМКОЮ ГОЛОСОВИХ КОМАНД
ReSpeaker підтримує як онлайн сервіси з розпізнання команд, так і легкі офлайн програми. Ви можете додати ReSpeaker до речей, що вас оточують, і зробити їх "розумними" (або розумнішими).

ПРИСТРІЙ ДЛЯ ПОТОКОВОЇ МУЗИКИ
Голосовий інтерфейс ніколи не йшов окремо від музики, тому і  ReSpeaker не став виключенням. Модуль підтримує Airplay/DLNA для бездротового стрімінгу музики. Просто під'єднайте ReSpeaker до звичайної колонки за допомогою AUX кабелю, і тепер ви можете насолоджуватися улюбленою музикою, не натискаючи жодної кнопки.

ІНСТРУМЕНТ ДЛЯ НАВЧАННЯ
Окрім вбудованого MT7688 wifi модуля, який працює на OpenWrt(система на базі Linux), на платі також розміщено чіп ATmega32u4, який повністю сумісний з Arduino, а це значить, що ReSpeaker можна використовувати як потужну плату для різноманітних ардуінівських "штучок".

ДОДАТОК ДЛЯ ВСІХ І КОЖНОГО
Відкритий дизайн плати не означає, що ReSpeaker лише для людей, які добре знаються на апаратній і програмній складовій.
ReSpeaker має зручний веб-додаток, який кожен може налаштувати за лічені хвилини. У додатку ви можете отримати доступ до різноманітних функцій, що пропонуються ReSpeaker, включаючи потокову передачу музики, файловий менеджер, плагіни, налаштування тощо.

ПОСТІЙНЕ ОНОВЛЕННЯ ФУНКЦІЙ
Проста система підключення спеціально розроблена для того, щоб користувачі могли обмінюватися та завантажувати проекти так само легко, як і сам модуль ReSpeaker. Це значно спрощуює використання ReSpeaker, оскільки кожен, у кого є ReSpeaker, може одним кліком встановити потрібні плагіни, після чого зможе керувати ним за допомогою голосу, так само як і всіма встановленими попередньо.

ЗРУЧНИЙ ДЛЯ РОЗРОБНИКІВ
Звичайно, розробники можуть досягти більшого за допомогою SDK, який надається виробником для розробки власних проектів на базі голосової взаємодії. 

МОДУЛЬНИЙ ДИЗАЙН ТА ЧИСЛЕННІ РОЗШИРЕННЯ
Плата MIC Array дозволить вашому ReSpeaker'у чути вас в будь-якому кутку кімнати, навіть коли грає музика. Плати розширення Grove додадуть навіть більше функцій і виведуть ReSpeaker на абсолютно новий рівень. Дві виведені групи контактів підтримують роботу з інтерфейсами I2S, I2C, AUX, USB 2.0, GPIO та багатьма іншими - простір для розробки - безмежний.

Корисні посилання:
Детальніша інформація від виробника(англ.)

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*