Категорії

Драйвери DC двигунів

Сортування
Відображати:
Групувати:
Драйвери DC двигунів

Управління dc двигуном

Двигун постійного струму (dc мотор) є одним з найпростіших в експлуатації, завдяки чому використовується практично скрізь, де потрібен малогабаритний моторчик (наприклад, в пристроях радіоелектроніки і робототехніки), а також не поспішає здавати своїх позицій і там, де потужність вимірюється десятками кіловат.

До двигунів постійного струму відносяться два типи-це звичні для нас колекторні двигуни і безколекторні (крокові) двигуни.

Радіокерована модель може рухатися вперед або назад, якщо активувати ці команди на пульті. Але якщо розібрати модель, то побачимо, що рух вперед-назад здійснюється одним dc двигуном. Де ж ця "невидима рука", що змінює місцями контакти моторного живлення?

Управління за допомогою ШІМ сигналу з мікросхем-мікроконтролерів. Метод полягає в тому, що напруга живлення подається на двигун у вигляді імпульсів. При цьому частота проходження імпульсів залишається постійною, а їх тривалість може змінюватися.

Управління з використанням н-моста - електронного ключа, основним елементом якого є спеціальна мікросхема або 4 транзистора, розташовані попарно. Принципова схема моста нагадує латинську букву Н, звідси назва пристрою.

Управління за допомогою Arduino - універсального мікроконтролера, який можна адаптувати під будь-який проект за мінімальний час.

Що таке драйвери dc двигунів?

Для контролю швидкості обертання dc моторів застосовуються драйвери. Це спеціальні пристрої, що перетворюють сигнали з керуючого модуля (контролера) в напругу постійного струму, яка задає напрямок і швидкість обертання dc мотора.

У робототехніці використовується драйвер 12 вольт для двигунів зі швидкістю обертання до 100 об / хв. Ці двигуни дозволяють переміщати робота досить швидко по майданчику і забезпечують достатній крутний момент для переміщення навіть важкого робота.

Використовуючи драйвер двигуна arduino, можна створювати мобільних роботів, автономні автомобілі на Ардуіно та інші пристрої з механічними модулями.

У кожному конкретному пристрої до драйверів пред'являються різні вимоги. Підібрати їх можна, знаючи основні характеристики драйверів ШІМ-каналів.

Де купити драйвери dc двигунів

Придбати драйвери dc двигунів можна в Києві або купити онлайн за вигідною ціною в інтернет-магазині України. У продажу доступний широкий спектр мікросхем драйверів двигунів dc, вартість цілком доступна.