Категорії
Фільтр
 • Момент
 • Напруга живлення
 • Потужність серводвигуна
 • Серія серводвигуна
Показати Скинути

AC сервомотори

Сортування
Відображати:
Групувати:
AC сервомотори

Що таке AC сервопривід (сервомотор)

Сервопривід (лат. servus-слуга, помічник) - це механічний привід з автоматичною корекцією стану через внутрішній негативний зворотний зв'язок, що забезпечує можливість управління робочим механізмом.

Їх можна розділити на дві групи – сервоприводи постійного струму і трифазні сервоприводи змінного струму (AC сервомотори).

В AC сервоприводах використовується синхронний двигун з потужними постійними магнітами. У таких двигунах частота обертання ротора збігається з частотою обертання магнітного поля, що наводиться в обмотці статора.

На валу ротора закріплений енкодер з високою роздільною здатністю. Сигнал від нього надходить по окремому кабелю на спеціальний вхід сервопідсилювача, на який в той же час подається і сигнал управління. В результаті порівняння цих двох сигналів виділяється сигнал неузгодженості.

Принцип роботи

Принцип роботи AC сервомотора наступний:

 • задається опорний (нульовий) сигнал, наприклад, команда зміни кута;
 • блок управління порівнює цей сигнал з фактичними показаннями датчика положення;
 • при рівності їх величин сервопривід зупиняється, при відхиленнях на двигун подається напруга для приведення виконавчого пристрою в потрібне положення.

Як вибрати

Серводвигуни ЧПУ верстатів встановлюються на обладнання, орієнтоване на максимальну швидкість обробки заготовок і високу продуктивність.

Серводвигуни ST серії - це синхронні безщіточні AC серводвигуни з напругою живлення ~220В. Серводвигуни S3T серії розраховані на напругу живлення ~380В. Оснащені інкрементальним енкодером і датчиком Холла, швидкість обертання до 3000об/хв. Управляються драйверами Adtech і Leadshine. Наприклад, високоякісний економічний сервомотор 40ST-M00130 40ST-M00330

При виборі конкретної моделі сервоприводу за основу беруться технічні характеристики:

 1. точність позиціювання;
 2. швидкість відгуку;
 3. крутний момент;
 4. швидкість обертання.

Де купити

Купити AC сервомотори можна в Києві або Харкові. Можна купити онлайн AC сервоприводи за вигідною ціною в інтернет-магазинах України. У продажу доступний широкий спектр AC сервомоторів. Вартість їх цілком доступна.