Категорії

Перехідник USB на RS485 (CH340)

Артикул: 00641
Наявність: Скоро будуть
42.00 грн.

Кількість:

 

USB - RS485 конвертер

Перехідник зі стандартного USB на RS485. Його призначення - підключення до персонального комп'ютера за допомогою USB порту пристроїв, що використовують для синхронізації послідовний інтерфейс RS485. У наш час будь-яка сучасна материнська плата або ноутбук в цілому не оснащується інтерфейсом - RS485. Однак даний стандарт все ще широко застосовується у різного роду промислових контролерах або пристроях. Саме такий ось маленький, компактний перехідник і здатний вирішити завдання синхронізації декількох пристроїв, персонального комп'ютера і пристрою, який працює за допомогою інтерфейсу RS485.

Які б пристрої не підключалися через даний перехідник, вони всі будуть працювати відразу, без інсталювання додаткового програмного забезпечення і драйверів, завдяки зручній функції Plug-n-Play.

Щоб перехідник використовувати, його необхідно підключити до персонального комп'ютера через USB порт. Система комп'ютера повинна його визначити як пристрій - USB 2.0 Serial. Дуже рідко трапляється, що на деяких персональних комп'ютерах перехідник автоматично не виявляється, отже потрібна установка спеціального драйвера, який служить емулятором послідовного порту (в комплекті поставки його немає). Після цього наш перехідник повністю готовий до роботи і ми можемо сміливо підключати до нього необхідний нам пристрій по RS485 інтерфейсу. Можна перехідник підключати на «гарячу», тобто відразу до працюючого комп'ютера.

А саме управління підключеним через перехідник пристроєм, проходить за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення.

Конвертер з USB на RS485 налічує всього два інтерфейси, що служать для підключення перехідника як до персонального комп'ютера, так і до пристрою:

  • USB інтерфейс реалізован на базі чіпу CH340. Якщо пристрій не розпізнається системою, потрібно встановити драйвер.;
  • RS485 інтерфейс виконаний у вигляді пари клем затискачів і має швидкість передачі даних аж до 115200біт/с. Швидкість безпосередньо залежить від того, наскільки довга лінія і наскільки якісні провідники.

Перехідник живиться від порту USB, який видає напругу у 5В.

Технічні характеристики:

  • Операційні системи: Windows XP, Vista, Seven, Windows 10 (а також більш старі версії);
  • Додаткового живлення не потребує;
  • Дистанція передачі даних: До 1200м, залежить від провідників;
  • Робоча температура: від -40°С і до +85°С;
  • Габаритні розміри (мм): 60х18х13;
  • Вага пристрою: 9г;
  • Колір: Чорний.

 

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*