Категорії
Фільтр
  • Напруга
  • Потужність шпинделя
Показати Скинути

Інвертори

Сортування
Відображати:
Групувати:
Інвертори

Інвертори для ЧПУ - це прилади, що перетворюють постійний струм акумулятора в змінний 220В. Вони забезпечують безперебійну роботу обладнання при планових чи аварійних відключеннях централізованої подачі електропостачання. Їх також застосовують в тих випадках, коли немає можливості виконати підключення до електричних мереж.

Інвертори які використовують в ЧПУ - для управління частотою змінного струму для більш гнучкого управління шпинделем. За рахунок зміни частоти напруги живлення, інвертор дозволить змінити швидкість і напрямок руху шпинделя в потрібну сторону.

Також, інвертор повинен забезпечити сталість електричних налаштувань "на виході" незалежно від швидкості зміни навантаження на сам шпиндель. При покупці інвертора необхідно звертати увагу на діапазон частоти і потужності. Шпиндель повинен підходити під обрані характеристики.

Важливо! Неправильний вибір інвертора, з потужністю менше необхідної для шпинделя. призведе до неправильної роботи верстата з ЧПУ. Знизиться продуктивність верстата.

Кожен інвертор програмується в залежності від характеристик шпинделя яким буде керувати. Точні дані шпинделя дивіться в технічній документації або знайдіть інформацію про моделі шпинделя в інтернеті.