Категорії

Фрезерні станки

Сортування
Відображати:
Групувати:
ЧПУ станок CNC 3018
8,416.00 грн.
Фрезерні станки

Обробка дерева, металу або пластику потребує спеціального інструменту. Як найкраще для таких робіт підходять фрезерні станки. Універсальність та високий функціонал обладнання дозволяє ефективно використовувати його як у побуті та невеликих підприємствах, так і у промислових масштабах. Сучасні моделі надають можливість отримати необхідний профіль або фасон на заготівках з різних матеріалів, отримуючи прецизійну точність кожного різу. А числове програмне управління зводить похибку людського фактору до мінімуму, дозволяючи оператору лише налаштовувати інструмент та контролювати процес фрезерування.

Для яких робіт використовують ЧПУ фрезерні станки

Широкий асортимент модельного ряду фрезерно-гравірувальних верстатів з ЧПУ дозволяє задіяти його у багатьох галузях виробництва та промисловості. Це робить обладнання затребуваним при обробці різних поверхонь, в тому числі фасонних. Зручно використовувати маленькі станки на дому або гаражі, наприклад в процесі виготовлення:

  • уступів;
  • заглиблень;
  • отворів;
  • виїмок;
  • свердловин;
  • шліців на валах;
  • нарізки зубчиків на колесах, тощо.

Універсальні моделі фрезерних станків з горизонтальним розташуванням шпинделя розраховані на виконання робіт не тільки по металу та дереву, але і деяких видів полімерів, а також деревино-плитних матеріалів (фанера, МДФ).

Переваги використання ЧПУ верстатів

Експерти виділяють три основних переваги станків з програмним керуванням.

  1. Високий рівень автоматизації виробництва.
  2. Універсальність та виробнича гнучкість (достатньо одного налаштування з подальшою зміною програм).
  3. Точність, повторюваність та якість обробки деталей (на одному міні станку можна виробляти сотні однакових зразків).

Якщо вам потрібен якісний та багатофункціональний фрезерний станок, то варто звертатися до професіоналів. У інтернет-магазині мікроАмпер ви знайдете та зможете купити потрібну модель для домашнього використання, малого або середнього бізнесу. Замовляйте обладнання з доставкою в Київ та інші регіони України по кращим цінам. Отримати більше інформації з приводу властивостей, гарантійних зобов’язань, особливостей доставки та оплати товару можна у наших менеджерів по телефонам контактного центру.