Категорії

Лазерні станки

Сортування
Відображати:
Групувати:
Лазерні станки

Сучасна промисловість вимагає використання новітніх технологій та відповідного обладнання. Тому все більше спеціалістів в області обробки поверхонь з різних матеріалів схиляються у сторону лазерних граверів. Така машина стане у нагоді на підприємствах з будь-яким виробничим обсягом, забезпечуючи високі швидкість та якість технологічного процесу. А числове програмне керування надає оператору повний контроль над стабільністю обладнання та безпеку незалежно від кількості оброблених деталей.

Де та для чого використовуються лазерні гравери

Станки на основі монохроматичного випромінювання використовуються для обробки та нанесення зображень на поверхню майже будь-яких матеріалів. Вони чудово підходять для роботи по дереву, по металу, пластику та навіть деяких видів полімерів і кераміки. У каталозі нашого інтернет-магазину ви знайдете моделі, які можна використовувати у різних виробничих сферах, пов’язаних з:

  • взуттєвим, поліграфічним та текстильним виробництвом;
  • створенням сувенірів, ювелірних прикрас та дитячих іграшок; виготовленням меблів, в тому числі декоративних виробів та товарів побутового призначення;
  • рекламною та дизайнерскою сферами.

Маленький лазерно гравірувальний верстат стане у нагоді як у побутових, так і комерційних цілях. Обладнання з прецизійною точністю переносе надписи та емблеми на поверхню шкіри, резини, паперу та поролону, що робить його незамінним при маркуванні.

Купити лазерний гравер по кращим цінам в Україні

Гравірувальні роботи з використанням квантового джерела випромінювання мають незаперечні переваги над ручною та механічною обробкою поверхонь. Передова за всіма показниками технологія надає необмежені можливості та дозволяє створювати вироби з різноманітними художніми властивостями, потрібною товщиною різу та позиціюванням інструменту.

Купити лазерний станок або його комплектуючі з доставкою у Київ і інші регіони України можна замовивши його через наш сайт. Ми гарантуємо якість наших виробів та пропонуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Дізнатися більше про властивості обладнання, способи оплати та доставки товару, можна у наших менеджерів по контактним телефонам.