Категорії
Сортування
Відображати:
Групувати:

Обробка матеріалів є основою будь-якого виробничого процесу. Фрезерування, порізка та гравірування деталей вимагає використання спеціального обладнання, здатного забезпечити швидкість, якість та повторюваність результату. Створити з металевого листа заготовки під комплектуючі для автомобілю або перетворити фанеру у крила для моделі літака, використовуючи для цього електричний лобзик, задача майже нездійсненна. І якщо раніше потрібно було звертатися на спеціалізовані заводи, то сьогодні точкова обробка матеріалів доступна кожному власнику ЧПУ верстату. У каталозі товарів інтернет-магазину мікроАмпер, ви знайдете лише кращі моделі лазерних та фрезерних станків і потрібні для них комплектуючі.

Де використовують ЧПУ верстат

Станки на основі числового програмного управління стануть у нагоді як для дому, так і у промисловості. Завдяки сучасній технології позиціювання інструменту та тонкому налаштуванню параметрів різу, їх можна використовувати для обробки:

  1. дерева;
  2. металу;
  3. пластику;
  4. деяких видів полімерів;
  5. кераміки;
  6. природного та штучного каменю;
  7. фанери, МДФ, тощо.

Маленький гравірувальний станок виконує роботи по перенесенню напису або емблеми на шкіряні або паперові вироби. Це робить його незамінним помічником при маркуванні будь-яких товарів.

Замовити станок ЧПУ з доставкою в Україні

Якщо вам потрібен сучасний та багатофункціональний верстат з функціями числового програмного управління, звертайтеся до професіоналів компанії мікроАмпер. Ми працюємо без посередників, надаючи клієнту повну гарантію та сертифікати якості на кожне обладнання. Замовляйте граверні або лазерні станки і їх комплектуючі по кращим цінам з доставкою в Київ, Харків, Одесу та інші регіони України. Купуйте, заповнюючи форму прямо на сайті, або дзвоніть нашим менеджерам по телефонам контактного центру.