Категорії

Пневмоциліндр TN32x50

Артикул: 07601
Наявність: В наявності
854.00 грн.
* Наявна кількість:

Кількість:

 

Пневмоциліндри є виконавчими механізмами пневмосистем і призначені для перетворення енергії стисненого повітря в механічне лінійне переміщення.

Поршневі пневмоциліндри призначені для перетворення енергії стисненого повітря в зворотно-поступальний рух штока. При подачі стисненого повітря в одну з порожнин циліндра і з'єднання іншої порожнини з атмосферою, поршень разом зі штоком переміщається, створюючи штовхаюче або тягнуче зусилля.

Пневмоциліндри серії TN завдяки двом поршневим штокам мають подвійне зусилля і високий опір до скручування. Допуск на скручування становить від ± 0,08 ° до ± 0,15 °. Регулювальний (демпфуючий) гвинт дозволяє зменшувати хід штока на 5мм. Корпус має спеціальні вирізи (пази) для кріплення герконового датчика, що дозволяє відслідковувати стан поршня в циліндрі. Платформа, яка кріпиться до штоків пневмоцилиндра має можливість монтажу з трьох сторін. Для пневмоцилиндрів серії TN підходить очищенt стиснене повітря як з вмістом, так і без змісту мастила. Розташований з двох сторін кінцевий демпфер сприяє довговічності виробу, захищаючи від ударів і вібрації. Демпфери подвійного пневмоцилиндра виконані з поліацеталю - матеріалу, що відрізняється високою пружністю, а також, на відміну від інших пластичних мас, стійкий до ударних навантажень.

Характеристики
Діаметр поршня 32мм
Діаметр штоку 16мм
Робочий тиск 0.15-1.0МПа
Серія TN
Тип Подвійної дії(push-pull)
Фітинг 1/8"
Хід циліндра до 50мм
Швидкість ходу 30-500мм/с
Температура експлуатації -5 - +70

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*