Категорії

Модуль GPRS GSM A6

Артикул: 00661
Наявність: Архів
АРХІВ

Кількість:

 

GPRS/GSM модуль A6 для плат розробника

Новий високотехнологічний і високоякісний GPRS/GSM модуль від виробника Ai-Thinker, модель A6. Виконаний на платі, має антену. Дуже енергоефективний, чим якісно відрізняється від конкурентів. Надійний і недорогий, простий в експлуатації. Підтримуються найсучасніші стандарти мобільного зв'язку і передачі даних, а також є підтримка AT-команд і цілого ряду команд AI-THINKER.

У мало які сучасні плати розробника вбудовують GPRS/GSM модулі, тому що це не дозволить плату зробити малогабаритною, а також підвищить на неї вартість. Та і якість роботи такого приймача буде завжди нижче, ніж у окремої плати. З налаштуванням та управлінням модулем GPRS/GSM A6 проблем не виникає, це досить поширена модель, тому в мережі про неї є дуже багато інформації. В основному застосовують даний модуль для контролерів від всесвітньо відомої компанії Arduino.

Необхідність у наявності GPRS/GSM модуля може виникнути, якщо, наприклад, потрібно отримувати щоденні звіти від датчиків на відстані, при чому ця відстань може обчислюватися кілометрами, що не дозволяє забезпечити жоден інший стандарт передачі даних. За допомогою даного модуля А6 також можна здійснювати дзвінки та використовувати весь функціонал сучасних технологій. Важливо лише, щоб у тому місці, де передбачається використовувати модуль, було гарне покриття. Також через компактність плати її можна вбудувати в різні пристрої і гаджети. В управлінні плата не складна і з нею без зусиль розбереться не тільки професіонал, але і студент-самоучка.

Плата споживає дуже мало електроенергії, а тому практично не позначається на заряді акумулятора, підтримує сучасні стандарти зв'язку і здатна передавати дані на великих швидкостях. Є підтримка всіх сучасних протоколів, включаючи придушення шуму і відлуння під час розмови. Не вимагає великого живлення. За свою вартість - один з кращих варіантів для придбання.

Технічні характеристики:

 • Робоча напруга: 5В за допомогою microUSB або від окремих контактів;
 • Робоча напруга чіпа: Від 3.3В до 4.6В;
 • Діапазон робочих температур: Від -30°С до +80°С;
 • Споживання енергії в режимі роботи: Від 100 і до 900мА;
 • Споживання енергії в режимі економії: До 3мА;
 • Швидкість UART: Стандартно дорівнює 115200біт/с (є функція автовизначення);
 • Клас GPRS: 10 клас, макс. до 85.6 кбіт;
 • Робота з протоколами: PPP, UDP, TCP, HTTP;
 • SIM і USIM: 3В і 1.8В;
 • Підтримка PBCCH;
 • CSD: До 14,4 кбіт.

Корисні посилання:

Детальніша інформація

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*