Категорії

WaveShare Плата розробки ALTERA CYCLONE IV

Виробник: WaveShare
Артикул: 00697
Наявність: Скоро будуть
1,395.00 грн.

Кількість:

 

WaveShare Плата розробки ALTERA CYCLONE IV

ПЛІС (програмовані логічні інтегральні схеми) являють собою електронні компоненти, які використовуються при створенні цифрових інтегральних схем. Їх відмінна риса від стандартних цифрових схем в тому, що логіку роботи ПЛІС при виготовленні не визначається, її задає сам користувач допомогою програмування, використовуючи при цьому програматор і середовище розробки (IDE). Завдяки цьому можна задати ПЛІС бажану структуру, яка буде здатна вирішувати специфічний ряд завдань, які необхідні користувачу.

Компанія Altera є одним з найбільших і визнаних по всьому світу розробників ПЛІС. Серед усього сімейства продукції брендом Altera, найбільш вигідно відрізняються плати розробки Cyclone IV. Вони відрізняються низькою вартістю, при цьому мають максимально низьке енергоспоживання. Мікросхеми плат також містять, крім трансиверів, ще й блоки вбудованої ОЗУ, апаратні помножувачі, а також апаратні IP-блоки PCI Express контролерів.

Плата розробника ALTERA CYCLONE IV CoreEP4CE6 має на борту цілий ряд корисних компонентів. Високоякісна ПЛІС, модель якої EP4CE6E22C8N має робочу частоту у 50МГц. Є також стабілізатори напруги AMS1117 на 1.2В, 2.5В і 3.3В. Встановлена Flesh-пам'ять, яка володіє послідовним інтерфейсом EPCS16. Для зручності використання плати розробника ALTERA CYCLONE IV передбачені індикатор живлення і кнопка скидання налаштувань, вимикач живлення, а також світлодіоди (для яких є джампери). Для реконфігурування ПЛІС також передбачена кнопка nCONFIG. Є роз'єм живлення 5В, а також JTAG роз'єм, який служить для того, щоб можна було програмувати і здійснювати налагодження ПЛІС EP4CE6E22C8N. На крайових роз'ємах розмістилися контакти ПЛІС, серед яких ряд ліній портів I/O, GND і Vcc.

В цілому, плата розробника ALTERA CYCLONE IV із ПЛІС EP4CE6E22C8N є чудовим рішенням як за ціною, так і за якістю як для досвідченого розробника, так і для початківця ентузіаста. У комплекті поставки, крім самої плати розробки також присутній USB кабель.

Технічні характеристики:

  • Виробник плати: Waveshare;
  • Модель плати: CoreEP4CE6;
  • Модель мікроконтролера: EP4CE6E22C8N;
  • Робоча частота: 50МГц;
  • Робоча напруга: Мінімальна 1.15В, максимальна 3.465В;
  • Програмування і налагодження: Повна підтримка JTAG;
  • Країна виробник плати: Китай;
  • Вага плати: Менше 200г.

Корисні посилання:

Приклад та опис роботи

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*