Категорії

Anycubic 4Max Pro

Артикул: 03696
Наявність: В наявності
19,098.00 грн.

Кількість:

 

Anycubic 4Max Pro - це нова модель 3D принтера від Anycubic, причому з нової гілки 4Max, оскільки від попередників дана модель успадкувала лише кінематику, а головною перевагою стало те, що тепер принтер поставляється у повністю зібраному вигляді і готовий до роботи з коробки. 

Завдяки закритій конструкції Anycubic 4Max Pro краще витримує температурні режими, захищає моделі від зовнішнього впливу та має значно нижчі показники шуму. В принтері встановлено 24-вольтовий нагрівний стіл, який прикрито склом з фірмовим покриттям Ultrabase, завдяки чому до нагрітого столу пластик добре прилипає, а по охолодженню - відстає фактично без зусиль. Також, не слід забувати про екструдер прямої подачі Titan, який запезпечує плавну та надійну подачу пластику завдяки продуманому редуктору, Крім того, в комплекті йде датчик закінчення/зламу пластику, який убезпечить ваші проекти від критичних помилок. 

Однією з головних особливостей Anycubic 4Max Pro є покращений яскравий 3.5-дюймовий LCD екран. Виробник стверджує, що відгук став точнішим, тому про хибні спрацювання можна забути. Кнопки в меню стали більшими, а саме меню - більш інтуітивно зрозумілим. Але це ще не все! Завдяки оновленням в програмній складовій принтера, в нього тепер є додаткові функції. Anycubic 4Max Pro може автоматично вимикатися по закінченню друку, що допоможе зменшити втрати електроенергії. Чи бувало у вас так, що доводилося починати друк з початку, бо на якомусь етапі були проблеми з енергопостачанням? Ця проблема також вирішена! При вимкнені з мережі, принтер встає на паузу і запам'ятовує своє положення, а по відновленню - продовжує роботу з того місця, де зупинився.

Характеристики:

  • Технологія друку: FDM
  • Розхідні матеріали: пластики ABS, PLA, CoPET, Elastan та інші FDM пластики
  • Діаметр пластику: 1.75 мм;
  • Діаметр комплектного сопла: 0.4 мм;
  • Швидкість друку: від 20 до 100мм/с (рекомендовано 60мм/с)
  • Робоча область друку(YXZ): 270x205x205мм
  • Підтримка ПЗ: Cura, Smplify3D, Repetier-HOST
  • Інтерфейс: USB/слот під SD картки
  • Живлення: 220В (50ГЦ)


 

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*