Категорії

FDM принтери

Сортування
Відображати:
Групувати:
FDM принтери

Наразі техніка для тривимірного друку стає все більш затребуваною, як у любителів, так і для вирішення професійних завдань. Якщо потрібен багатофункціональний принтер з широким спектром використання, то варто звернути увагу на технологію друку FDM. Відповідне обладнання цілеспрямовано завойовує позиції у галузі високих технологій, щорічно вдосконалюючи точність та швидкість створення об’єктів. В інтернет-магазині мікроАмпер ви знайдете найкращі моделі 3Д принтерів, а також усе необхідне для того, щоб відразу приступити до роботи.

Переваги FDM принтерів

FDM – технологія пошарового нарощування об’єкту з попередньо розплавленої пластикової нитки. Навіть бюджетні моделі таких принтерів можуть похвалитися наступними перевагами:

  1. Висока міцність отриманих деталей;

  2. Низька вартість витратних матеріалів;

  3. Широкі можливості для обробки готових деталей;

  4. Достатня для багатьох цілей точність та швидкість друку.

Якщо вам потрібно купити 3Д принтер для дому, або модель з великою областю друку на виробництво, звертайтеся до наших консультантів. Ми порадимо найкращий варіант згідно ваших вподобань і фінансових можливостей. Техніку і комплектуючі можна замовити з поштовою доставкою у Харків, Київ та інші міста України.