Категорії

3D сканери

Сортування
Відображати:
Групувати:
3D сканери

Вам потрібно отримати об’ємну цифрову модель предмету без занурення у тонкощі тривимірного моделювання? На допомогу прийде сучасний 3D сканер, що зробить всю роботу за вас. Це сучасне високотехнологічне обладнання, здатне за декілька хвилин створити точну цифрову копію будь-якого об’єкту. 3Д сканування стане у нагоді як любителю для відтворення простих елементів, так і професіоналам – у впровадженні технічних деталей або промислових заготівок.

Як працює 3D сканування

Принцип роботи будь-якого об’ємного сканера базується на стерео зорі. Декілька камер, що розташовані з різних сторін, фіксують інформацію про об’єкт сканування та переносять її до комп’ютеру. Кожна камера має чітке положення у просторі, завдяки чому дані розташовуються у системі координат, де і створюється тривимірна модель.

Розрізняють настільні та ручні моделі сканерів. В першому випадку система закріпляється на основі. Нею може виступати платформа зі стаціонарним або обертаючим механізмом. Ручні сканери дають оператору більше свободи але поступаються настільним у максимальних габаритах об’єктів сканування та деяких інших характеристиках.

Де та для чого застосовується 3Д сканер

На відміну від тривимірного комп’ютерного моделювання, 3Д сканер здатен фіксувати найдрібніші елементи поверхні об’єктів за короткий проміжок часу. Моделі на основі лазерного променю мають деталізацію до 10 мкм і відповідну роздільну здатність. Це дозволяє їм з високою точністю сканувати людське обличчя, ювелірні прикраси, пам’ятки культури, архітектури та багато іншого. Зокрема, обладнання активно використовується у наступних сферах діяльності:

  1. медицині (для стоматології та протезування);

  2. наукових дослідженнях (створення необхідних деталей прототипів у лабораторіях);

  3. мистецтві (елементи декору);

  4. промисловості (при кресленні металоконструкцій та виготовленні якісних макетів деталей).

Необхідно купити 3D сканер для 3Д принтеру, але сумніваєтесь яку модель обрати? Спеціалісти нашого інтернет-магазину допоможуть вибрати потрібне обладнання за найкращу ціну та проконсультують по виниклим питанням. Дзвоніть нам прямо зараз та замовляйте техніку для тривимірного сканування з доставкою у Києві, Харкові та інших містах України.