Категорії

Anycubic Photon

Виробник: Anycubic
Артикул: 01988
Наявність: Архів
АРХІВ
* Наявна кількість:


Кількість:

 

Anycubic Photon - це нова модель 3D принтера, що використовує просунуту технологію друку LCD (DLP). Дана технологія друку є більш дешевою альтернативою більш старим і дорогим технологіям. На відміну від 3D принтерів на основі технології FDM, в яких друк виконується розплавленою пластиковою ниткою різних типів і складів, в представленому принтері застосовується рідка фотополімерна смола, яка стає твердою при УФ-засвітці її точок, при цьому використовується технологія "SLA", що забезпечує набагато більш високу якість друку, в порівнянні з 3D принтерами, побудованими на іншій технології.

У 3D принтерах з технологією, яка використовується в Anycubic Photon засвічення фотополімера виконується джерелом нижнього УФ світла на розташовану вище матрицю, в якій з пікселів формується маска засвічення кожного шару, цілком на весь шар фігури. При цьому ціна Anycubic Photon в середньому в 3 рази дешевша ніж SLA Laser Resin принтерів, при майже такій же якості друку. У представленому принтері використовується LCD матриця з підвищеним розширенням 2к. Якість деталізації друку найдрібніших об'єктів є дуже високою, межі і кути виходять завжди чіткими. Завдяки високій деталізації модель придатна для використання в сфері виготовлення ювелірних виробів, сувенірів, біжутерії, високоточних прототипів і зразків дрібних високодетальних виробів, RPG-фігурок. Немає артефактів друку типових для FDM-принтерів.

На відміну від FDM-принтерів, немає необхідності калібрування і тестування під будь-який інший тип філамента. Використовуючи Anycubic Photon вам не доведеться додатково намагатися згладжувати всю поверхню роздрукованої фігури, в спробі позбутися від видимості шарів і інших артефактів друку, поверхня виходить вже відразу гладкою. Також не можна не похвалити високу швидкість друку - в принтері відразу друкується шар на всіх фігурах на платформі одночасно.

Повноколірний сенсорний екран, яким оснащена система Photon, привносить нову функцію. Ви можете переглянути модель на SD-карті так само, як ви бачили її на фотографії в Windows. Дисплей і бічні панелі покриті захисною плівкою, прозорі панелі покриті плівкою зсередини і зовні. Сам екран розташований на фронтальній панелі, також на ній розташована ручка для підняття кришки, кришка знизу фіксується магнітом. Кришка має прозорі вікна спереду і зверху, на пластик нанесена плівка, що затримує світло необхідного діапазону. На бічній грані розташована кнопка подачі живлення, USB інтерфейс, поглиблення-ручка для транспортування. Ззаду розташований вхід живлення і решітка для вентиляції. Знизу видно вентилятор і грати вентиляції. Ніжки на гвинтах дають можливість рівно встановити принтер і підняти його, роблячи більше повітряний прошарок. Принтер оснащений спеціальною ванною для смоли, яка є унікальною розробкою виробника. Нова ванна для смоли була спеціально розроблена для плівки FPE і для регулювання герметичності. Ванночка засувається впритул до стопорних фінтів і притягується притискними гвинтами з боків. Тримач столу фіксується пазом на осі Z і затягується. Стіл вільно обертається по відношенню до внутрішнього шарниру. При калібруванні відкручується фіксуючий шарнір гвинт і після вирівнювання столу по відношенню до площини дисплея гвинт затягується і фіксує обертання столу. Потім стає доступною функція управління процесом друку в режимі реального часу. Ультрафіолетове джерело світла встановлене всередині сталевої капсули обладнане радіатором щоб забезпечити однорідне УФ-світло при дуже тривалій роботі. Система вентиляції оснащена резервуаром з активованим вугіллям.

Технічні характеристики:

 • Технологія друку: LCD (DLP).
 • Область друку: 115 × 65 × 155 мм.
 • Розширення екрану: 2560 х 1440 пікселів.
 • Товщина шарів, якими друкує принтер: 0,025-1,0 мм.
 • Точність позиціонування: вісь Х - 0.00001 мм, вісь Y - 0.00001 мм, вісь Z - 0,00125 мм.
 • Максимальна швидкість друку: 30 мм / год.
 • Рекомендована швидкість друку: 10-20 мм / год.
 • Джерело світла: UV LED 25 Вт (довжина хвилі 405 нм).
 • Підтримка моделей з програм Anycubic Photo Slicer.
 • Витратні матеріали: фотополімерна смола Wanhao 405 нм UV resin, і фотополімер з довжиною хвилі 395-405 нм серія FunToDo і B9R-4-Yellow.
 • Операційні системи: Windows XP, Win Vista, Win7, Win8, Win10, Linux, MacOS.
 • Дисплей: 2.8 дюймовий сенсорний.
 • Вхідна напруга: 95 - 230 В, 50 - 60 Гц.
 • Потужність: 40 Вт.
 • Габарити принтера: 200 × 200 × 400 мм.
 • Вага: 7 кг.

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*