Категорії

Anycubic 4Max Pro 2.0

Виробник: Anycubic
Артикул: 03696
Наявність: Скоро будуть
24,952.00 грн.
* Наявна кількість:


Кількість:

 

 

Anycubic 4Max Pro 2.0 - це нова модель 3D принтера від Anycubic, з гілки 4Max, оскільки від попередників дана модель успадкувала лише кінематику, а головною перевагою стало те, що тепер принтер поставляється у повністю зібраному вигляді і готовий до роботи з коробки. 

Завдяки закритій конструкції Anycubic 4Max Pro 2.0 краще витримує температурні режими, захищає моделі від зовнішнього впливу та має значно нижчі показники шуму. В принтері встановлено 24-вольтовий нагрівний стіл, який прикрито склом з фірмовим покриттям Ultrabase, завдяки чому до нагрітого столу пластик добре прилипає, а по охолодженню - відстає фактично без зусиль. Також, не слід забувати про екструдер прямої подачі Titan, який запезпечує плавну та надійну подачу пластику завдяки продуманому редуктору, Крім того, в комплекті йде датчик закінчення/зламу пластику, який убезпечить ваші проекти від критичних помилок. 

Однією з головних особливостей Anycubic 4Max Pro 2.0 є покращений яскравий 3.5-дюймовий LCD екран. Виробник стверджує, що відгук став точнішим, тому про хибні спрацювання можна забути. Кнопки в меню стали більшими, а саме меню - більш інтуітивно зрозумілим. Але це ще не все! Завдяки оновленням в програмній складовій принтера, в нього тепер є додаткові функції. Anycubic 4Max Pro 2.0 може автоматично вимикатися по закінченню друку, що допоможе зменшити втрати електроенергії. Чи бувало у вас так, що доводилося починати друк з початку, бо на якомусь етапі були проблеми з енергопостачанням? Ця проблема також вирішена! При вимкнені з мережі, принтер встає на паузу і запам'ятовує своє положення, а по відновленню - продовжує роботу з того місця, де зупинився.

 

Характеристики:

  • Технологія друку: FDM;
  • Розхідні матеріали: пластики ABS, PLA, CoPET, Elastan та інші FDM пластики;
  • Діаметр пластику: 1.75 мм;
  • Діаметр комплектного сопла: 0.4 мм;
  • Швидкість друку: від 20 до 150мм/с (рекомендовано 50мм/с);
  • Робоча область друку(ДВШ): 270x190x210мм;
  • Підтримка ПЗ: Cura, Smplify3D, Repetier-HOST;
  • Інтерфейс: USB/слот під SD картки;
  • Живлення: 220В (50ГЦ)

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*