Категорії

3D принтер Prusa i3 3DPrinterLab

Артикул: 00453
Наявність: Архів
АРХІВ

Кількість:

 

Prusa i3 - це один з найпопулярніших та найбюджетніших 3Д принтерів у світі. Він працює за технологією FDM - пошарового наплавлення матеріалу. Пластиковий пруток розплавлюється за чітко визначеної температури і продавлюється крізь латунне сопло малого діаметру. Каретка з соплом рухається в трьох площинах і викладає тонкі шари розплавленого пластику так, що в кінці, ви отримаєте саме таку модель, яку хотіли.

Хоч Prusa i3 і бюджетний принтер, проте він зовсім не поступається іншим в якості друку. Товщина шару за потреби може бути не більшою за волосину. З цим принтером ви можете друкувати як великі конструктивні моделі, так і дрібні фігурки зі складною текстурою.

Prusa i3 від українського виробника 3DPrinterLab - це класичний тип механіки RepRap Prusa i3 з суттєвими вдосконаленнями конструкції та електроніки, завдяки чому будь-який новачок в сфері 3D друку зможе безпечно і без зайвих проблем друкувати моделі високої якості.
Рама 3Д принтера зроблена з станочного алюмінієвого профіля в поєднанні з МДФ товщиною 6 мм. Така комбінація забезпечує високу стабільність конструкції.
Статус друку та меню відображається на екрані, за яким також встановлено роз'єм для SD карт для друку без участі комп'ютера. А замість стандартного набору електроніки Arduino Mega 2560 та RAMPS 1.4, тут використовується спеціалізована плата для 3Д принтерів MKS GEN_L.
Подача пластику зроблена віддаленою, через що каретка стала легшою, а друк швидшим та якіснішим. З детектором філаменту у вас ніколи не зіпсується друк моделі через раптове закінчення чи перелам пластикового прутка.
Український виробник 3Д принтерів надає гарантійне обслуговування на зібрані принтери власного виробництва терміном 12 місяців.

Характеристики

  • Розмір друку: до 210 х 210 х 200 мм;
  • Товщина шару: 0.06-0.3 мм;
  • Швидкість друку: 20-120 мм/см;
  • Діаметр сопла: 0.4 мм;
  • Діаметр пластику: 1.75 мм;
  • Розхідні матеріали: пластики ABS, PLA, CoPET, Elastan та інші FDM пластики;
  • Температура екструдера: до 260 °C;
  • Температура платформи: до 120 °C;
  • Гарантійнія виробника: 12 місяців.

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*