Категорії

PLA пластик 0.125кг 1.75мм Дерево

Артикул: 05729
Наявність: Скоро будуть
210.00 грн.

Кількість:

 

PLA Wood - це композиційний матеріал на основі PLA з додаванням деревини із вмістом до 5%, розміром частинок менше 200 мкм. Наявність в пластику справжнього дерева надає надрукованим виробам естетичності і під час 3Д друку відчувається характерний запах дерева.

PLA Wood легко друкується при низьких температурах, має низьку деформаційну усадку, а також біологічно розкладається, як PLA.

Цей пластик менш абразивний в порівнянні з іншими композиційними видами пластику, наповненими вуглецевим волокном і металом, оскільки частинки деревини набагато м'якші.

PLA-пластик являє собою біорозкладаний термопластичний поліефір, одержуваний на основі молочної кислоти - продукту переробки кукурудзи, цукрового очерету, крохмалю, целюлози. При нагріванні PLA пластик видає напівсолодкий запах крохмалю.

PLA-пластик є найкращим матеріалом для початку роботи з 3D-принтером. Практично повна відсутність усадки цього пластика сприяє правильному друку моделі, а також забезпечує високу роздільну здатність друку, що дозволяє створювати моделі більшої геометріческoй складності, ніж при використанні ABS. Під час друку PLA-пластиком рекомендується використовувати вентилятор для більш швидкого затвердіння виробів і досягнення більш високої якості друку. При належному охолодженні PLA дозволяє друкувати з більш високою максимальною швидкістю, меншою висотою шару і більш гострими кутами. Завдяки цим перевагам в поєднанні з низькою деформацією PLA-пластик частіше вибирають для домашніх і шкільних принтерів, а також аматорського друку.

Характеристики
Щільність 1.24г/см3
Діаметр пластику 1.75 +/-0.05мм
Температура експлуатації -10 +50
Характеристики пластику
Відносне подовження при розриві 30%
Водопоглинання 0.7 % 24ч/23ºC, %
Міцність на розтяг 51МПа
Модуль пружності при згині 1440МПа
Модуль пружності розтягнення 2300МПа
Температура екструдера 230-240 °С
Температура платформи 50-70 °С
Обдув моделі потрібен
Швидкість друку 30-80 мм/с
Тип принтера відкритий / закритий
Овальність +/-0.02мм
Кількість метрів у 100г
Стійкість до вигинів 80Па

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*