Категорії

Anycubic Фотополімер 0.5 л білий

Виробник: Anycubic
Артикул: 02008
Наявність: Скоро будуть
1,373.00 грн.

Кількість:

 

Представляємо вашій увазі фотополімерну смолу для 3D друку від компанії Anycubic, яка вважається однією з кращих на світовому ринку не дивлячись на цілком стриману вартість. Розвиток 3D-технологій сприяє появі все більш доступних і досконалих матеріалів, які дозволяють отримувати високоякісні та точні моделі з заданими фізичними і механічними властивостями, в результаті чого на ринку з'явилася дана фотополімерна смола.

До найбільш передових і поширених в адитивному виробництві матеріалів відносяться фотополімери - речовини, що змінюють свої властивості і агрегатний стан при попаданні на них ультрафіолетових променів. Продукт підійде для використання в двох типах 3D-принтерів - на базі технології багатоструменевого друку (MJP) або лазерної стереолітографії (SLA). У першому випадку рідкий фотополімер, що подається в аддитивну установку, накладається тонкими шарами і набуває міцність під дією ультрафіолетової лампи. У другому - матеріал знаходиться в спеціальній ванні принтера і твердне під променем лазера.

До переваг фотополімера Anycubic слід віднести високу деталізацію і ідеально гладкі поверхні надрукованих об'єктів, можливість вирощувати геометрично складні вироби, чудові фізико-механічні властивості готових моделей і прототипів, простота обробки деталей - їх легко склеювати, шліфувати, фарбувати. Щоб в повній мірі відчути всі переваги цього продукту необхідно використовувати прогресивний 3D-принтер. Багатоструменеве моделювання - чудове рішення для друку малогабаритних об'єктів і виробів з фотополімеру Anycubic, що вимагають високої деталізації. З фотополімерів Anycubic виготовляють високоякісні багатофункціональні моделі і майстер-моделі (зокрема, для лиття по затвердівших моделях), форми і прототипи для проведення технологічних експериментів, функціонального тестування, а також перевірки виробів на ергономічність. Моделі з фотополімерів Anycubic мають високу міцність. Ця смола сумісна практично з усіма можливими різновидами стереолітографічних 3D-принтерів і має високу швидкість полімеризації.

Завдяки хорошій сумісності Anycubic з існуючими SLA / DLP-принтерами, включаючи такі популярні моделі як B9 Creator, можливе використання фотополімерів цієї марки замість «фірмових» аналогів, що в ряді випадків може привести до істотної економії коштів. Фотополімери Anycubic володіють слабким запахом і не викликають сильного подразнення при попаданні на шкіру.

Характеристики
Колір Білий
Об'єм 0.5 Л
Тип 405 нм
Діаметр пластику
Твердість 79 D
Виробник Anycubic
Додатково В'язкість: 552 МПа/с; Усадка: 7.1%; Міцність на розрив: 23,4 МПа; Час затвердіння: 6-10 с.
Характеристики пластику
Температура екструдера
Температура платформи

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*