Категорії

3D ручки

Сортування
Відображати:
Групувати:
3D ручки

З появою 3Д ручок дитячі мрій стало значно простіше перетворити у реальність. Тепер кожен може малювати тривимірні об’єкти з пластику: для розваг, або знаходячи їм практичне використання. Наприклад за допомогою професійних моделей можна створювати об’ємні картини та прототипи для подальшого впровадження у промислових масштабах. В нашому інтернет-магазині ви зможете купити 3D ручку потрібної форми, технічних характеристик та функціонального призначення. Вибирайте серед кращих сучасних і технологічних моделей з можливістю доставки по всій території України.

Зручність та переваги використання 3Д ручок

Важко переоцінити роль три д ручки на процес навчання дітей. Нею можна користуватися вже з дитячого садочка, поступово освоюючи нові техніки малювання. Навіть проста і недорога 3D ручка допомагає швидше пізнати світ, надаючи її власнику наступні переваги:

  1. Розвиток уяви та просторового мислення;

  2. Здатність концентруватися;

  3. Можливість заспокоїти нерви, створюючи цікаві декоративні об’єкти;

  4. Розвиток дрібної моторики.

Для початку не обов’язково вигадувати нові форми, можна користуватися шаблонами із інтернету або спеціальними трафаретами. У світовій мережі ви з легкістю знайдете десятки цікавих варіантів, створення яких принесе радість як дітям, так і дорослим. До того ж, малювати ручкою можна не тільки на поверхні паперу, але і у просторі. Завдяки швидкому застиганню пластику, формування відбувається швидко, а залишки легко прибираються з будь-якої поверхні.

На що звернути увагу при виборі оптимальної моделі 3D ручки

Перед тим, як вибрати та заказати 3D ручку, варто звернути увагу на таке:

  1. Діаметр сопла. Чим менше – тим більша точність малювання;

  2. Матеріал. Найбільш універсальними вважаються ABS та PLA пластики, вони підтримуються більшістю сучасних топ моделей;

  3. Наявність дисплею. Рідкокристалічний екран буде гарним помічником при роботі. На ньому відображаються найважливіші параметри (температура та ін.);

  4. Ємність акумулятору (від нього залежить час безперервної роботи).

Існують і інші параметри, що впливають на зручність використання та вартість 3D ручки. Зокрема, важливим критерієм є наявність декількох швидкостей подачі пластику. Зустрічаються навіть моделі з дискретним та поступовим регулюванням швидкості. Завдяки цьому більш прості об’єкти малювати значно швидше.

В нас ви можете замовити 3Д ручку по найкращим цінам в Україні з доставкою у Києві, Львові, Харкові та інших містах. Наші консультанти допоможуть підібрати необхідну модель, яка принесе радість у щоденній експлуатації. А дистанційній спосіб покупки буде сприяти швидкому та розумному вибору.