Категорії

Модуль керування LCD 2004 для RAMPS 1.4

Артикул: 01269
Наявність: В наявності
282.00 грн.

Кількість:

 

LCD-2004 екран уможливлює вивід чотирьох рядків тексту. Комплектується SD рідером та шилдом для підключення до RAMPS 1.4.
Завдяки підключенню до 3D принтера, зникає необхідність в комутації пристрою для друку та персонального комп'ютера через роз'єм USB. Модельний ряд G-Code в змозі завантажуватися через SD карту, а сам екран та клавіші управління допоможуть контролювати хід друку та змінювати його параметри, в залежності від задачі.

Набір LCD-2004 до RAMPS 1.4 складається з LCD дисплею на чотири рядки, зчитувач карт пам'яті, енкодеа, адаптеа для комутації з платою RAMPS та пари шлейфів на 10-pin (довжина кожного дорівнює 400 мм). Всі елементи підігнані по роз'ємам та розмірам так, що легко сполучаються між собою.

Заявлена сумісність з картами версій 1.3 та 1.4. Управління процесом друку здійснюється завдяки LCD дисплею та кнопок керування друком 3D принтера.

Підключення до RAMPS 1.4 здійснюється через пару гнізд для комутації шлейфів на тильній стороні дисплея, які маркуються як EXP1 та EXP2. Також там зосереджені слоти для підключення карт пам'яті та параметри керування контрастністю. Комутація панелі управління здійснюється через комплектний перехідник Smart Adapter. При вірному підключенню та налаштуванні в прошивці, екран буде працювати від живлення принтера.

Технічні характеристики:

  • Дисплей: символьний рідкокристалічний (латиниця);
  • Рядків: 4;
  • Символів в рядку: 20;
  • Регулятор контрастності;
  • Напруга живлення: 5 В;
  • Розміри дисплея: 98 x 60 x 12 мм;
  • Загальні розміри: 15 см x 5.8 см.

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*