Категорії

Makerbase Інтерфейс MKS HLKWIFI V1.1

Виробник: MakerBase
Артикул: 01492
Наявність: В наявності
911.00 грн.

Кількість:

 

Плата може бути дуже корисна в різних ситуаціях. Деякі користувачі застосовують маршрутизатор hilink hlk rm04 для встановлення на Arduino.
Виробник створив цікаву плату, яка добре працює в якості конвектора або перетворювача мережі. Hi-Link RM 04 HLK — це багатофункціональний модуль, який дозволяє здійснити двосторонню передачу даних.
Особливістю даної моделі є те, що налаштування досить елементарні і сумісні на високому рівні. Хоча з деякими пристроями, наприклад на платформі Arduino, все ж доведеться використовувати адаптери.
При конструюванні даної системи виробник створив надійний захист, що дозволить використовувати hilink hlk rm04 довгий час без проблем і ремонтів.
Всі налаштування проводяться дуже легко безпосередньо у всесвітній мережі. Для цього підключіть апарат до джерела живлення, переходимо за певною адресою і налаштовуємо пристрій. Тут же є і прошивка.
Модель Hi-Link RM 04 HLK має вбудований процесор достатньої потужності, щоб якісно виконувати поставлені завдання, а також вже встановлену антену.
Виходячи з опису технічних показників, варто зауважити, що RM-04 HLK підтримує бездротовий зв'язок до 150 Мб, а також дротову передачу від 10 до 100 одиниць.
Багатофункціональний маршрутизатор зручно використовувати для розширення можливостей домашньої мережі, для позбавлення приміщення від сліпих зон, куди не потрапляє wi-fi від основного роутера, а також забезпечення будь-якого пристрою, наприклад на платформі Ардуїно, мережевою картою.

Технічні характеристики:

  • Напруга живлення: VDD +5В;
  • Допустимий максимальний діапазон: 3.9 - 5.5 В.;
  • Струм споживання під час роботи тільки Wi-Fi: ~140 мА (Обмін даними Serial - Wi-Fi.);
  • Струм споживання під час використання одного RJ45: ~120 мА (Обмін даними Serial - RJ45.);
  • Струм споживання під час використання двох RJ45: ~135 мА (Обмін даними WAN - LAN.);
  • Використання WiFi і двох RJ45: ~160 мА;
  • Чутливість прийому: -70 dBm(802.11 n);
  • Пікова вихідна потужність передавача: 18dBm/15dBm/13.5 dBm (IEEE802.11b/g/n);
  • Точність встановлення частоти: ±25ppm (Додатково допускається ±15ppm.).

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*