Категорії

Makerbase Плата керування SBASE V1.3

Виробник: MakerBase
Артикул: 01470
Наявність: Скоро будуть
1,712.00 грн.

Кількість:

 

Плата контролера MKS 32-bit SBase V1.3 являє собою високопродуктивну плату контролера для 3D-принтера, верстата з ЧПУ або лазерного різання. Ця плата контролера спроектована і виготовлена компанією Makerbase і заснована на платі Smoothie. Він підтримує 32-бітний 100M процесор Cortex-M3 MCU-LPC 1768 для високої продуктивності і включає в себе 5 вбудованих драйверів DRV8825 з мікрокроком 1/32 або 1/16. Зв'язок здійснюється через USB і напруга живлення 12-24 В. Це робить його дуже модульною та потужною платою контролера.

Платформа заснована на дизайні з відкритим корпусом Smoothie Board і призначена для роботи в якості уніфікованого контролера для крокових драйверів і багатьох інших компонентів, які зазвичай використовуються для обробки ЧПУ і 3D-друку. Плата пропонує 5 виходів крокового двигуна, РК-порти для графічного інтерфейсу RAMPS або сенсорного екрану MKS TFT, порт термістора з підігрівом, 2 термістора екструдера, а також 6 портів для кінцевих вимикачів. Він також оснащений портами харчування для парного, екструдера і вентилятора з трьома різними способами введення для управління дошкою через USB, через Ethernet або з картою MicroSD.

Безліч портів, входів і виходів дозволяє вам створювати цілі верстати з ЧПУ або 3D-принтери без підключення декількох контролерів і допомагає скоротити складну проводку, непотрібні компоненти і втрати простору, які звичайно потрібні, якщо ви використовуєте численні окремі частини. MKS SBase V1.3 також включає сумісність з модулем WiFi, який є відносно новим для цих плат, що дозволяє їм працювати віддалено через додаток з будь-якої точки світу, якщо воно підключено до інтернет-джерела.

На додаток до безлічі незначних поліпшень продуктивності та якості компонентів плата V1.3 була модернізована з більш швидким і надійним кристалом. Це усунуло стару проблему повільного зв'язку ethernet і задовольнило поширені проблеми S3D G-Code, про які зазвичай скаржаться власники попередніх моделей. Ці поліпшення майже довели плату до еталону і зробили її гідним конкурентом у порівнянні з аналогічними контролерами Smoothie Board, такими як контролери контролера 5xC і плати управління Tri-Gorilla.

На відміну від вже застарілих контролерів на базі Mega2560 (8Bit, 16Mhz) цей контролер працює на частоті 100 МГц, що дає набагато більше можливостей для плавного, дуже точного і швидкого управління верстатом.

Для налаштування пристрою не потрібно кожен раз перезбирати прошивку, достатньо відредагувати файл конфігурації, який знаходиться на внутрішній SD-картці.

Технічні характеристики:

 • Живлення: 12 - 24 В;
 • Процесор: 32-bit Cortex-M3 LPC1768 з 512kB flash і 64kB RAM;
 • Інтерфейси: USB, Ethernet, SD Card;
 • Крокові драйвери: 5 драйверів x DVR8825 (входить в комплект);
 • Гарячі кінці: Максимум 2;
 • Підігрівається ліжко: Так;
 • Керовані вентилятори: 1 (макс.);
 • Сумісний дисплей: LCD 12864 або сенсорний екран MKS TFT;
 • Endstops: Min і Max для осі X, Y і Z;
 • Термістори: максимум 3;
 • Розмір плати: 146,5 мм x 95 мм;
 • Вага: 124 г.

Корисні посилання:
Документація(англ.)

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*