Категорії

Makerbase Плата керування MKS Gen V1.4

Виробник: MakerBase
Артикул: 01478
Наявність: Скоро будуть
1,308.00 грн.

Кількість:

 

Плата MKS Gen V1.4 використовується для створення на її основі верстатів з числовим програмним управлінням, 3D-принтерів, або гравірувальної фрезерної машини і т. п. 

Перед використанням плати MKS Gen V1.4 потрібно завантажити в неї прошивку. Тепер потрібно визначитися з місцем монтажу MKS Gen V1.4. Місце повинно бути захищене від агресивних факторів навколишнього середовища. 
Далі потрібно визначитися, які драйвери двигунів будуть використовуватися. Необхідно підібрати крокові двигуни, з якими доведеться працювати. Згідно з технічними характеристиками контролера потрібно вибирати крокові двигуни з живленням 12 – 24 В і максимальним споживаним струмом до 1 А, але так, щоб максимальний споживаний струм плати не перевищував в сумі 5 А. Якщо цю умову виконати неможливо, то для двигунів потрібно використовувати зовнішнє джерело живлення. Також, якщо Ви використовуєте драйвери двигунів з великим споживаним струмом і зовнішнім живленням, то на платі передбачено п'ять штирьових роз'ємів.
Після установки драйверів можна підключати двигуни, які відповідають згаданим вище технічним характеристикам. Двигуни підключаються до роз'ємів. До контактів, зазначеним на звороті плати 1 A, 1 B – підключається первинна обмотка, до 2 A, 2 B – вторинна.
Плата за промовчанням, підтримує підключення трьох осей і двох екструдерів. Роз'єми, призначені для екструдерів, можна використовувати для підключення додаткових осей, якщо в системі використовується менше двох екструдерів. У свою чергу, якщо в системі використовується менше трьох осей, то до осьовим роз'ємів можна підключати додаткові екструдери.
Тепер потрібно зробити ручну настройку кроку двигунів. Біля кожного слоту для підключення драйвера двигуна є колодка, що складається з шести пінів, для керування кроком двигуна. Умовно назвемо їх M0, M1, M2, причому пара M0 - ліва. Ручна настройка кроку проводитися за допомогою джамперів, які йдуть в комплекті. Для керування кроком потрібно розмикати або замикати пари контактів M0, M1, M2.

Технічні характеристики: 

  • Напруга живлення логіки: 5 В;
  • Напруга живлення кулерів: 12 – 24 В;
  • Напруга живлення хотэндов: 12 – 24 В;
  • Максимальний струм: 5 А;
  • Мікроконтролер: ATmega2560;
  • USB – UART: FDTI FT232RL;
  • Підтримка драйверів: DRV8825, A4988;
  • Розміри: 143 х 64 х 5 мм;
  • Вага комплекту: 140 г.

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*