Категорії

Екструдер MK8

Артикул: 01461
Наявність: Скоро будуть
903.00 грн.

Кількість:

 

Даний екструдер набрав величезну популярність за рахунок простоти і ефективності конструкції, яка дозволяє досягти високоякісної і продуктивної друку. Підходить для друку ABS, PLA і багатьма іншими пластиками з діаметром 1.75мм. Змінне сопло легко змінюється на інший діаметр. Використовується у величезній кількості сучасних 3D-принтерів.

Головною відмінністю від попередньої модифікації MK7 є перероблена шестерня подачі нитки, зменшення розміру шестерні помітно знижує навантаження на кроковий двигун, полегшуючи проштовхування пластику. Кількість кроків на один міліметр ниткиОсобливо це буде помітно, якщо ви друкуєте дрібним соплом і тонкими шарами - зменшення необхідного зусилля на проштовхування пластику, в таких режимах, зменшить ймовірність пропуску кроків двигуном, тим самим, допоможе уникнути напливів і хвиль на друкованій моделі.

Про двигун. Уніполярний двофазний кроковий двигун (stepper motor) — привід, який здатний повертатися на задану кількість кроків. Один повний оборот розбитий на 200 кроків. Таким чином, ви можете змусити повернутися вал мотор на довільний кут, кратний 1,8.

Двигун має стандартний у промисловості розмір фланця 42 мм, відомий як типорозмір Nema 17. Такі двигуни часто використовуються для створення координатних верстатів з ЧПУ, 3D-принтерів і інших механізмів, де необхідне точне позиціонування.

Виводи мотора — 6 проводів з вільними кінцями, де кожна трійка підведена до кінців і центру обмотки, яка відповідає за свою фазу. Таким чином, ви можете підключити двигун як в уніполярному, так і в біполярному режимі. Для керування двигуном з допомогою мікроконтролера знадобиться драйвер-посередник такий драйвер крокового двигуна (Troyka-модуль), збірка Дарлінгтона ULN2003 або H-міст L293D. Для контролю за допомогою Arduino також підійде плата розширення Motor Shield. Рекомендована напруга живлення мотора — 12 В. При цьому струм через обмотки складе 400 мА.

Комплектація:

  • Двигун Nema17 40 х 46 (з виступом для кабеля) х 47,5 мм;
  • Кабель з захистом для Nema17;
  • Механізм подачі пластику (H=20 мм);
  • Радіатор для кулера 40х40х11 мм;
  • Кулер 12 В 40х40х15 мм;
  • Металевий захист для кулера з гвинтами;
  • Керамічний нагрівач для хотенду з термістром 1 м;
  • Нагрівний блок з термобар'єром (та контргайкою) та сопло МК8 0.3 мм;
  • Термоізоляція для хотенду;

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*