Категорії

Екструдер Titan E3D V6

Артикул: 02101
Наявність: В наявності
290.00 грн.

Кількість:

 

Титан - універсальний екструдер від E3D з можливістю друку двома типами пластику 1,75 та 3 мм в режимі прямої чи віддаленої подачі. З коефіцієнтом передачі 3:1 Титан може забезпечити як точність для детального друку, так і потужність для швидкого друку та друку великих розмірів.

Титан працює з усіма конфігураціями боудена та прямої екструзії. У випадку прямої подачі до корпусу кріпиться радіатор, та необхідно просто замінити направляючу пластика відповідного діаметру 1,75/3 мм, яка входить в комплект. Щоб використовувати Титан як боуден-екструдер, потрібно вставити боуден-адаптер (входить в комплект) в корпус екструдера замість радіатора хот-енду.

Екструдери з високим коефіцієнтом передачі 3:1 дозволяють ефективно боротися з великими та постійними ретрактами пластику і дозволяють використовувати сопло Volcano для об'ємного та швидкого друку. Це означає, що ви можете використовувати швидку подачу в рішенні з Volcano, а відсутність інерції забезпечуватиме миттєве скорочення обертів і зупинку подачі.

Екструдери з прямою подачею можуть мати проблеми з так званою «пульсацією» потоку, тому що більша роздільна здатність друку призводить до витискання пластику в режимі імпульсу. Це створює невелику хвилястість поверхні і особливо часто зустрічається в друці перших шарів деталі. Використання редуктора із співвідношенням 3:1 дозволяє потроїти роздільну здатність системи і забезпечує поступовий друк на мінімальній висоті шару при використанні навіть найменших сопел.

Ще однією особливістю Титану є можливість використання двигунів невеликих розмірів та ваги, що значно полегшує загальну вагу екструдера та матиме менший вплив на великих швидкостях переміщень. Зазвичай стає корисним для друку з прямою подачею 1,75 мм. Завдяки таким перевагам Титану, вам буде потрібно менше крутного моменту для тієї ж сили, що штовхає пластик.

Титан може працювати з будь-яким типом пластику: від повсякденних PLA і ABS до гнучких (TPU - Thermoplastic Polyurethane) та вуглецевих абразивних.

Характеристики:

  • Режим роботи: пряма або віддалена подача.
  • Сумісний із радіаторами E3D V6, не підтримує V5.
  • Діаметр пластику: 1,75/3 мм.
  • Пластик: будь-який.

Корисні посилання

Як зібрати 

Креслення

Комплектація:

1х Корпус екструдера з прозорою кришкою та підшипниками
1х Притискний важіль
1х Кронштейн для двигуна
1х Напрямна пластику 1,75 мм та перехідник Bowden 1,75 мм
1х Напрямна пластику 3 мм та перехідник Bowden 3 мм
1х Шестерня
1х Колесо подачі
1х Відрізок тефлонової трубки
1х Набір гвинтів М3 з шестигранними ключами 1,5, 2 та 2,5 мм.
1х Набір кріплень
1х Пружина для важіля
1х Пластиковий корпус

 

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*