Категорії
Сортування
Відображати:
Групувати:

3д принтер – це обладнання для друку тривимірних об’єктів з пластику, металу або дерева. Сучасні і технологічні моделі стануть незамінними помічниками для домашнього та промислового використання. Вони будуть корисними архітекторам, дизайнерам, викладачам, та навіть ювелірам та фахівцям в області ремонту автомобілів. В нашому інтернет-магазині ви можете вибрати та купити 3d принтер для друку з пластику або фотополімеру під необхідні задачі. Всі представлені моделі можна забрати з пункту самовивозу у зручний час або оформити доставку поштою по всій території України.

На що звернути увагу при виборі 3Д принтера

Кожен, хто перейнявся можливостями три д друку, при виборі обладнання стикається з труднощами різноманіття моделей та їх технічних характеристик. Існує чимало важливих параметрів, на які варто звернути увагу перед купівлею. Ціна 3Д принтеру, зручність його використання та спектр вирішуваних задач, залежать від:

  1. технології друку;

  2. товщини формування слоїв;

  3. кількості та типу екструдерів;

  4. діаметра та можливості зміни сопла;

  5. наявності сучасних дротових та бездротових інтерфейсів.

Важливу роль у використанні пристрою відіграють розміри робочого столу (робочого простору). Принтер з великою областю друку дає більшу свободу вибору розмірів, а тому є більш функціональним. Також деякі моделі здатні працювати у автономному режимі, здійснюючи друк з карт пам’яті. Це варто взяти до уваги, якщо обладнання буде використовуватися у печатному центрі, де клієнти приходять з різними накопичувачами інформації.

Яка технологія 3D печаті краща

Однозначної відповіді на це питання немає. Якщо обладнання потрібне вам для виготовлення мініатюрних виробів, що потребують високої точності, потрібно орієнтуватися на SLA та DLP технології. Такі можливості надають лазерні 3Д принтери, печать у яких здійснюється за допомогою лазерного струменю, що засвічує фотополімерну смолу. Подібний пристрій можна використовувати у стоматології та навіть для виготовлення ювелірних прикрас.

Якщо мова йде про більш широке коло завдань, коли важлива функціональність, розмір деталі та низька собівартість виготовлення, то краще звернути увагу на FDM технологію. На відміну від фотополімерного принтеру, такі моделі працюють за принципом пошарового плавлення та вважаються більш бюджетними. У якості матеріалу, FDM принтер використовує спеціальні нитки пластика, з діаметром від 1.75 до 3 мм.

Замовити 3Д принтер в Україні по кращим цінам

Якщо ви вирішили придбати 3Д принтер для дому або промислового використання, звертайтеся до спеціалістів компанії мікроАмпер у Києві. Ми маємо великий досвід роботи на ринку 3D обладнання та працюємо з провідними виробниками техніки для тривимірного друку. Наші консультанти допоможуть підібрати якісний 3Д принтер та необхідні комплектуючі за розумну вартість і економлячи ваш час.

Якщо у вас з’явились питання по асортименту товару або способам доставки по Україні, дзвоніть по телефонам контактного центру. Ми також чекаємо ваші листи на електрону пошту і готові надати розвернуту консультацію по будь-якій темі.