Категорії

Операційний підсилювач LM324

Артикул: 00677
Наявність: Скоро будуть
3.00 грн.

Кількість:

 

Операційний підсилювач LM324

Мікросхему LM324 відносять до операційних підсилювачів, які призначені для спільного застосування. Дану мікросхему найчастіше використовують у портативній апаратурі, яка вимагає автономного живлення. Операційний підсилювач LM324 відрізняється від ряду своїх конкурентів тим, що має високі параметри за шумом і вхідним струмом. 

Випускають мікросхему в декількох варіантах, корпусах SOIC і DIP. В наявності мікросхеми чотири незалежних канали, які працюють в широкому діапазоні напруги - від 3В до 32В, при цьому вхідний струм дуже низький і не перевищує 10мА. Також варто відзначити, що модель мікросхеми LM324 здатна коректно працювати не тільки з однополярним, але і з двохполярним джерелом живлення. 

Відмінне застосування можна знайти даному операційному підсилювачу у включенні ланцюжка світлодіодів. За допомогою мікросхеми LM324 можна плавно запалити цілу лінійку світлодіодів, а потім також плавно її погасити. Такий пристрій не буде зайвим ні в одному дизайні та інтер'єрі підсвічування.

Операційний підсилювач прекрасно працює від стабільного джерела живлення 5В, що може дозволити собі видати практично будь-який мікроконтролер. При цьому споживання струму буде дуже малим. 

Технічні характеристики:

  • Напруга живлення: Від 3В до 32В в однополярному режимі і від 1.5В до 16В в двохполярному режимі;
  • Власне споживання струму: До 700мкА;
  • Посилення по постійній напрузі: 100дБ;
  • Вхідна напруга зсуву: 2мВ;
  • Вхідний струм зміщення: 45нА.

 

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*