Категорії

Omega2 NFC-RFID Expansion

Артикул: 01243
Наявність: В наявності
689.00 грн.

Кількість:

 

Дана плата розширення забезпечить новий світ захоплюючих функцій і додатків для вашого модуля Omega2. Як і у випадку з іншими розширеннями, вона підключиться до Onion Expansion, Arduino або Power Dock і надасть вам як NFC, так і RFID-зв'язок.

На цій платі використовується чіп контролера PN532. Він може зчитувати/записувати в теги і карти, спілкуватися з телефонами (наприклад, обробляти платежі) та «діяти», як тег NFC. NFC - це спосіб бездротового з'єднання для двох пристроїв, розташованих близько один-до-одного.

Як вже було сказано вище, дана плата використовує чіп PN532, що є її вагомою перевагою, так як даний чіп є найпопулярнішим чіпом NFC і вбудований майже в кожен телефон або пристрій, що підтримує цю технологію, тому спектр застосування плати дуже широкий. Ринок пропонує широкий вибір різних аналогів, але дане рішення є найкращим для використання в поєднанні з Arduino Onion R2, Onion Omega 2 і Onion Omega 2 Plus, так як має високу якість, яка властива всій продукції бренду. В даному випадку питання якості дуже важливе, так як дозволяє виключити помилкові зчитування міток або порушення при їх зчитуванні, які характерні для низькоякісних NFC-RFID плат.

Технічні характеристики:

  • Мікросхема: PN532;
  • Типу зв'язку: як NFC, так і RFID-зв'язок;
  • Функціональність: читання / запис тегів;
  • Сумісність: Onion Omega і Omega Arduino Onion R2.

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*