Категорії

POCKETBEAGLE

Артикул: 11185
Наявність: Архів
АРХІВ

Кількість:

 

PocketBeagle являє собою одноплатний комп'ютер розміром 33 мм на 55 мм, який можна запрограмувати через веб-браузер. Дана модель набагато менша, ніж BeagleBone Black – вона позиціонується виробником як найбільш компактний, мініатюрний комп'ютер розміром з ключ-фоб, при цьому підтримує майже всі ті ж функції що і «старші» моделі. Незалежно від того, чи використовуєте ви PocketBeagle® в CubeSat в проекті робототехніки, 3D-принтері, пристрої IoT, безпілотному або ручному ігровому пристрої, цей одноплатний комп'ютер є гнучким і досить компактним щоб впоратися з будь-яким завданням. PocketBeagle побудований на базі 1 ГГц Linux-комп'ютера і двох потужних програмованих мікроконтролерів реального часу. Модель забезпечує достатню потужність як для комп'ютера такого невеликого розміру, за рахунок чого є вкрай привабливою для проектів, в яких необхідно філігранне поєднання потужності і компактності. Можливості розширення SPI, UART і USB спрощують додавання Ethernet, Bluetooth і Wi-Fi з уже доступними драйверами Linux. Ви також можете додати дисплей на основі SPI, безліч різних датчиків, камер або контролерів двигунів для будь-якої програми. В цілому можливості розширення даного комп'ютера обмежуються виключно вашою фантазією, тому його можна застосувати практично в будь-якому проекті і використовувати в поєднанні з будь-якою периферією. Безперечною перевагою PocketBeagle є використовувана в ньому апаратна платформа, в основі якої лежить не тільки центральний процесор, а і мікроконтролери на 200 МГц. Система характеризується високою пропускною здатністю і відсутністю затримок. Коли потрібно впоратися з безліччю невеликих завдань, потрібно мати низьку затримку. Коли у вас є велике корисне навантаження для обробки, вам потрібна хороша пропускна здатність. Комп'ютер ідеальний для вирішення таких завдань. Незважаючи на те, що PocketBeagle є дуже недорогим, він виконаний з високою якістю машинобудування і виробництва. У малоймовірному випадку він буде пошкоджений через неправильне використання. PocketBeagle буде завантажуватися безпосередньо з вбудованого ПЗУ, яке не може бути випадково змінено і буде завантажувати програмне забезпечення через USB, послідовні порти або microSD-карти. Можлива реконфігурація через плагін Chrome або багатоплатформовий Node.JS. Комп'ютер запускає GNU / Linux а це означає, що ви можете використовувати безліч різних високорівневих мов програмування і велику кількість драйверів для реалізації своїх задумів.

Технічні характеристики:

 • Процесор: 1 ГГц ARM® Cortex-A8 з прискорювачем з плаваючою точкою NEON;
 • Графічний прискорювач: SGX530;
 • Мікроконтролери: 2 мікроконтролера, 32-розрядні з тактовою частотою 200 МГц з одноразовою затримкою введення-виведення;
 • Управління живленням і безпекою: ARM Cortex-M3;
 • Оперативна пам'ять: 512 МБ DDR3 800MHZ RAM (інтегровано в OSD3358-SM);
 • 4kB I2C EEPROM (вбудований в OSD3358-SM);
 • Роз'єм SD / MMC для microSD;
 • Сумісність програмного забезпечення: Debian GNU / Linux, налаштовані для BeagleBone;
 • Можливість настройки через Cloud9 IDE на Node.js з бібліотекою BoneScript;
 • Високошвидкісний USB 2.0 OTG (хост / клієнт) мікро-B роз'єм (USB0);
 • TPS65217C PMIC використовується разом з окремим LDO для забезпечення живлення;
 • Підтримка налагодження: контрольні точки JTAG, igdb і інші можливості налагодження в режимі монітора;
 • Кнопка живлення з перериванням через PMIC TPS65217C (утримуйте протягом 10 секунд для запуску апаратного циклу живлення).

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*