Категорії

Модуль пам'яті eMMC5.1 8GB для NanoPi

Артикул: 02601
Наявність: Скоро будуть
398.00 грн.

Кількість:

 

Сучасні модулі пам'яті eMMC пропонують неймовірну продуктивність на більш високій швидкості обробки даних для сьогоднішніх одноплатних комп'ютерів. Досягаючи максимальної послідовної швидкості зчитування/запису в 250 Мб/с і 125 Мб/с, модулі пам'яті версії 5.1 легко обробляють великі потоки даних. Швидкість читання з eMMC-модуля в більш ніж 10 разів вища, ніж з microSD-карти 10 класу.

Встановленя операційної системи на модуль памяті (інструкція від friendlyarm):

  • Завантажте образ операційної системи та архів win32diskimager.rar на свій Windows комп'ютер. Підключіть модуль eMMC до адаптера microSD, потім вставте адаптер в комп'ютер. Запустіть утиліту win32diskimager від імені адміністратора. В головному вікні утиліти обрати ваш адаптер, обрати бажаний образ і клікнути на кнопку "write".
  • Після завершення запису образу, від'єднайте модуль пам'яті від адаптера. Вставте eMMC модуль у відповідний слот на платі NanoPi та подайте живлення на плату (від блока живлення 5В/2А). Якщо обидва світлодіоди - зелений і синій - горять стабільно, то це значить, ваша плата успішно запустилася. 
  • Якщо до вашої плати одночасно підключено і microSD карту і eMMC модуль, то плата завжди буде запускатися саме через модуль eMMC. Якщо ж ви хочете, щоб NanoPi запускалася лише від microSD, то залиште слот під модуль пам'яті порожнім.

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*