Категорії

Елемент Пельтьє TEC1-12703

Артикул: 03099
Наявність: Скоро будуть
108.00 грн.

Кількість:

 

Термоелектричний перетворювач, який створює різницю температур на своїх поверхнях при протіканні електричного струму. Принцип дії заснований на ефекті Пельтьє - виникненні різниці температур в місці контакту провідників під дією електричного струму.
Елементом модуля ТЕМ є термопара, що складається з двох різнорідних елементів з p- і n-типом провідності. Елементи з'єднуються між собою пластиною з міді.
Термоелектричний модуль являє собою сукупність термопар, електрично з'єднаних, як правило, послідовно.
При проходженні через термоелектричний модуль постійного електричного струму між його сторонами утворюється перепад температур. Одна сторона (холодна) охолоджується, а інша (гаряча) нагрівається. Якщо з гарячою боку ТЕМ забезпечити ефективне відведення тепла, наприклад, за допомогою радіатора, то на холодній стороні можна отримати температуру, яка буде на десятки градусів нижче температури навколишнього середовища. Ступінь охолодження буде пропорційною величиною струму. При зміні полярності струму гаряча і холодна сторони міняються місцями.

За допомогою елементів Пельтьє можна виробляти і електроенергію. Якщо створити на різних сторонах пластини різницю температур зовнішнім впливом, то елемент починає виробляти електрику. Тобто працює як електрогенератор.

Характеристики
Діапазон температур -55 °C до +83 °C
Напруга 12 В (delta-T 67ºС)
Потужність 30 Вт (при 27 ºС)
Розмір 40х40 мм
Струм 3.2 А
Довжина кабелю ~ 28 см

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*