Категорії

RGB-модуль для LilyPad

Артикул: 03208
Наявність: В наявності
19.00 грн.

Кількість:

 

Модуль виконаний на базі триколірного RGB світлодіода. Тому дозволяє висвітлювати ваші проекти в будь-якому бажаному кольорі. Щоб увімкнути кольоровий канал необхідно заземлити один із штифтів R / G / B, щоб завершити контур.
Даний модуль LilyPad можна використовувати в проектах "розумного" одягу, він спеціально розроблений таким чином, щоб його було зручно пришивати до тканини. Кілька модулів LilyPad можна з'єднати між собою за допомогою струмопровідних ниток. Крім того, одяг з нашитими модулями можна прати руками або в пральній машині при дбайливому режимі, без використання відбілювача.

Світлодіод LilyPad не обов'язково потрібно підключати до мікроконтролера (наприклад, LilyPad Arduino (ATMega32U4)) для управління ним, можна використовувати прості схеми для змішування кольорів світлодіода.
Ви можете використовувати алігаторні затискачі на триколірних світлодіодних площинах для пришивання, щоб тимчасово підключити їх до джерела живлення (наприклад, утримувача акумуляторної батареї LilyPad).
Підключіть вкладку "+" на світлодіоді до позитивного контакту на держателі акумуляторної батареї LilyPad, а кожну вкладку кольору R (червона), G (зелена) та B (синя) - до негативного контакту "-", щоб з'єднати їх. Різноманітні вторинні кольори можна освітлити, змінивши поєднання кольорових вкладок, пришитих до живлення.

Характеристики
Колір RGB
Метод встановлення Вшивається в одяг
Призначення для проектів "розумного" одягу
Пряме падіння напруги 3-5 В
Розмір 20 мм
Струм
Тип корпуса smd

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*