Категорії

Політика відгуків

Політика відгуків на товари

Перед публікацією відгуків, наші модератори оглядатимуть відгук на відповідність його морально-етичним нормам та даній Політиці. Також забороняється використовувати відгуки для обговорення політичних, релігійних та інших тематик, не пов'язаних з товаром.

Під кожним товаром покупець може залишити свій відгук з оцінкою якості обслуговування в нашому магазині. Оцінка виражається кількістю зірочок, від 1 (погано) до 5 (дуже добре). За бажанням, покупець може залишити відгук без оцінки, задати питання чи прокоментувати товар у формі відгука. Якщо відгук залишено з метою задати питання, уточнити його характеристики, прокоментувати товар, роботу з ним, його підключенням і т.п., то даний відгук буде опубліковано без оцінки.

Ми лишаємо за собою право не публікувати відгук, якщо він містить вміст образливого характеру. Оскільки ми є продавцем, а не виробником товару, відгук з оцінкою, що не стосується конкретних якостей чи вказує на недосконалість ідеї розробника даного товару, хоча він відповідає заявленим характеристикам, буде публікуватись без оцінки.

Якщо відгук з оцінкою вказує на невідповідність товару заявленим характеристикам чи неповноту опису товару, то наш магазин залишає за собою право прибрати оцінку цього відгуку після виправлення проблем, вказаних в даному відгуку.