Категорії
Фільтр
  • Діаметр трубки
  • Різьба фітинга
  • Серія фітинга
Показати Скинути

Фітинги

Сортування
Відображати:
Групувати:
Фітинги

Пневмофітінг

На високоякісну роботу системи пневматики впливає повна відсутність можливості витоку повітря. Рішення даного завдання видається легким, оскільки розробниками виготовлені численні засоби. Ми пропонуємо використовувати пневмофітінг.

Характеристики пневмофітингу

Пневмофітінг - пристосування, яке працює, маючи контакт протягом усього часу зі стисненим повітрям. За допомогою даних виробів гарантується сприятлива працездатність системи. Цим механізмом забезпечуються повітряна непроникність каналів, завдяки цьому пристрій експлуатується, як частина для складних збірок в переходах повітряних каналів.

Вдала конструкція фіксаторів дозволяє легко підключити або від'єднати трубки навіть після установкі. За потребою є можливість регулювати потік повітря за допомогою поворотного механізму.

Довідка!

Купити фітинги, трубки, перехідники, циліндри для пневмосистем від різних виробників в м.Київ або замовити доставку по Україні, можна на сайті https://uamper.com. Наприклад, ціна за фітінг, як правило від 7 грн

Матеріал, що використовується

Матеріалами швидкоз'ємного пневматичного фитинга є: рілсан, нейлон, поліетилен та інші. Експерти підкреслюють - це головні з'єднувачі, що сприяють уникненню протікання повітря. Існують такі категорій з'єднувачів:

  1. Прості.

  2. Кутові та прямі.

  3. Перехідники.

  4. Розгалужувачі і трійники.

Важливо!

Необхідно підкреслити, що пристрої, матеріалом яких є латунь, підходять тільки для експлуатаційних умов, в яких відсутній вплив агресивного середовища.