Категорії
Сортування
Відображати:
Групувати:

Пневмоавтоматику застосовують у промисловій, виробничої, будівельної та інших областях. Це великий асортимент обладнань, які вирішують різноманітні завдання.

Автопневматична установка функціонує за допомогою використання стисненого повітря. Ринком пропонується великий асортимент пневмообладнання різного призначення, починаючи пневмомолотка, та закінчуючи циліндрами з пневмоприводом.

Пневмо-циліндри

Однією з ключових частин системи пневматики є пневматичний циліндр.

Пневмо-циліндри використовують в різнорідних областях:

  1. Машинобудуванні.

  2. Приладобудуванні.

  3. Обробці металу.

Блоки підготовки повітря

Будь-якій пневмосистемі необхідна подача чистого повітряного простору, так як неочищений воздухопоток є загрозою функціональності пристрою. Рішенням даної проблеми є блоки підготовки повітря. Вони можуть складатися з:

  1. Висушування.

  2. Регулювання тиску.

  3. Підігріву.

На функції модулів впливає конкретна модель, наприклад, є блоки, які надають поділ повітря на декілька контурів. Склад системи пневмоавтоматики може складатися з різних пристроїв підготовки стисненого повітряного простору.

З'єднувальні елементи

Користувачі, збираючи пневмо пристрій, вдаються до використання спеціальних сполучних деталей, що забезпечують надійність системи. Це фітинги, швидкороз'ємні з'єднання, а також багато іншого.

Переваги пневматики

  1. Простота пневмоконструкции.

  2. Тривала працездатність і так далі.