Категорії

Цифровий модуль камери OV9655 1.3Мpx

Виробник: WaveShare
Артикул: 01858
Наявність: В наявності
418.00 грн.

Кількість:

 

Модуль OV9655 - це проста цифрова камера на основі мікросхеми OV9655. Це низьковольтний CMOS-пристрій, який забезпечує повну функціональність одночіпних SXGA (1280x1024) камер та обробку зображень в своєму невеличкому корпусі. OV9656 забезпечує повнокадрове, повнорозрядне, масштабоване та віконне 8/10-бітне зображення в широкому спектрі форматів, що керуються через інтерфейс SCCB (Serial Camera Control Bus). Всі необхідні функції обробки зображень, включаючи: контроль експозиції, гамму, баланс білого, насиченість кольору, контроль відтінку, білий піксель скасування, скасування шуму тощо, також програмуються через інтерфейс SCCB.

Модуль цифрової камери OV9655 дозволяє робити знімки та/або записувати відео при використанні спільно з вашою платою відладки. Камера має глибину кольору 16 біт, а дані зображення передаються по 8-бітній шині DCMI. Модуль камери вимагає подачі частоти в межах 10-48 МГц. Підтримуються 15 і 30 кадрів на секунду в розширенні SXGA. 

Як приклад, таку камеру можна підключати до плат відладки з використанням DMA через інтерфейс DCMI. Передача здійснюється через DMA для розвантаження процесора та більш плавного відображення на дисплеї. В залежності від версії бібліотеки камера дозволяє зберігати знімки. Якщо вибрати 160х120 пікселів, знімок може бути збережений в оперативну пам'ять. Отримане зображення в результаті може бути перетворено з масиву в пам'яті в BMP формат за допомогою бібліотеки "UB_OV9655_RAM2BMP". Дані можуть бути передані через UART (для цього потрібне підключення UART бібліотеки).

До того ж, сенсори OmniVision CAMERACHIP використовують фірмову технологію датчиків для поліпшення якості зображення за рахунок зменшення або усунення загального освітлення/електричних джерел зображення та забруднення, такі як: зафіксований шум, розмазування,
і т.д., для отримання чистого, повністю стабільного кольорового зображення.

Документація

Характеристики
Інтерфейс I2C (400кГц максимум)
Колір Чорний
Матеріал PCB та пластик
Призначення Плати відладки типу STM Discovery
Роздільна здатність 1280x1024 пкс, матриця 1.3Мpx
Тип OV9655
Виробник WAVESHARE
Додатково Товар не є готовим пристроєм, а лише його компонентом

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*