Категорії

Плата розробки Altera Cyclone IV EP4CE6E22C8N

Артикул: 00698
Наявність: Скоро будуть
4,164.00 грн.

Кількість:

 

Плата розробки Altera Cyclone IV EP4CE6E22C8N

Плата розробки Altera Cyclone IV базується на популярному ПЛІС  EP4CE6E22C8N. Плата володіє цілим рядом необхідних компонентів, що дозволяє використовувати її як досвідченим розробникам так і новачкам, для ознайомлення з можливостями продукції ALTERA і початку своїх грандіозних розробок. Дана плата є якісним і недорогим рішенням для освітніх установ. 

Бренд Altera вже багато років на ринку. За цей час здобув чималу популярність серед розробників, він спеціалізується в тому числі і на розробці програмованих логічних інтегральних схемах. Найбільш вдалими платами розробки компанії є лінійка плат Cyclone. Версія Cyclone IV придбала небувалу популярність за короткі терміни завдяки своїй доступності в поєднанні з максимально низьким енергоспоживанням. На самих мікросхемах міститься цілий ряд корисних компонентів, таких як оперативна пам'ять і Flesh-пам'ять, апаратні IP-блоки PCI Express контролерів, трансивери і багато іншого. 

ПЛІС (програмовані логічні інтегральні схеми) стали дуже популярними в наш час. Вони широко застосовуються у створенні цифрових інтегральних схем. Такі схеми вигідно відрізняються від стандартних цифрових схем тим, що з заводу їм не задають логіку роботи, її може задати сам кінцевий користувач за допомогою програмування, використовуючи спеціальний програматор і спеціальне програмне забезпечення, так звані IDE (середовища розробки). Завдяки чому користувач може задати ПЛІС саме ту структуру, яка йому необхідна для вирішення задач, іноді дуже специфічних. 

EP4CE6E22C8N є одним з кращих представників бюджетних ПЛІС. Працює на частоті в 50МГц. Плата розробника має невеликі габаритні розміри. Для зручності використання плати розробника ALTERA CYCLONE IV передбачені кнопка скидання налаштувань і вимикач живлення. Є роз'єм живлення від 5В. Передбачений на платі також і JTAG роз'єм, який необхідний для того, щоб можна було програмувати і здійснювати налагодження мікроконтролера EP4CE6E22C8N. 

У комплекті поставки, крім самої плати Altera Cyclone IV також присутній USB кабель, програматор і інфрачервоний пульт.

Технічні характеристики:

  • Модель мікроконтролера: EP4CE6E22C8N;
  • Робоча частота: 50МГц;
  • Підтримка модулів: SDRAM модуль на 256MBit (опціонально);
  • Програмування і налагодження: Підтримка JTAG;

Комплектація:

1х Altera Cyclone IV EP4CE6E22C8N
1х Інфрачервоний пульт
1х Програматор USB-blaster
1х Кабель USBA-B

 

 

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*