Категорії

WiFi і Bluetooth модуль ESP32-WROVER-B

Артикул: 04002
Наявність: В наявності
295.00 грн.

Кількість:

 

Бездротовий модуль Espressif ESP32-WROVER-B від DFrobot - це потужний універсальний модуль MCU WiFi-BT-BLE, орієнтований на широкий спектр додатків. Ці програми варіюються від малопотужних сенсорних мереж до найскладніших завдань, таких як: кодування голосу, потокове передавання музики та декодування MP3.
Цей модуль використовує чіп ESP32-D0WD серії ESP32, а також поєднує 2.4 ГГц Wi-Fi та дворежимний Bluetooth. Є два ядра процесора, якими можна керувати індивідуально, а тактову частоту процесора можна регулювати від 80 МГц до 240 МГц. Користувач може також вимкнути центральний процесор і скористатися малопотужним співпроцесором для постійного контролю периферійних пристроїв на предмет змін або переходу порогів.
Інтеграція Bluetooth LE та WiFi гарантує, що можна охопити широкий спектр програм: використання Wi-Fi забезпечує великий фізичний діапазон і пряме підключення до Інтернету через WiFi-маршрутизатор, а використання Bluetooth дозволяє користувачеві зручно підключатися до телефону або передавати радіомаяки низької енергії для його виявлення.
ESP32-WROVER-B оснащений зовнішньою флеш-пам'яттю SPI розміром 4 МБ та додатковою псевдостатичною оперативною пам’яттю SPI (PSRAM) на 8 МБ (але доступні для використання 4МБ).

Особливості:

  • 448 КБ ROM для завантаження та основних функцій.
  • 520 КБ (8 КБ швидкої пам’яті RTC FAST) вбудованої SRAM для передачі даних та інструкцій.
  • ESP32 підтримує до чотирьох 16 МБ зовнішньої флеш-пам'яті QSPI та SRAM із апаратним шифруванням на основі AES для захисту програм та даних розробників.
  • ESP32 може отримати доступ до зовнішньої флеш-пам'яті QSPI та SRAM через високошвидкісний кеш.
  • До 16 МБ зовнішньої флеш-пам'яті відображається в пам'яті в кодовому просторі процесора, підтримуючи 8, 16 і 32-бітовий доступ. Виконання коду підтримується.
  • До 8 МБ зовнішньої флеш-пам'яті / SRAM відображається на пам'яті в просторі даних процесора, підтримуючи 8, 16 та 32-бітний доступ. Зчитування даних підтримується на флеш-пам'яті та SRAM. Запис даних підтримується SRAM.
  • На даний момент прошивка ESP32 Wi-Fi / BT може підтримувати кристалічний генератор лише 40 МГц.
  • Активний режим: мікросхема радіо ввімкнена. Мікросхема може приймати, передавати або слухати.
  • Режим очікування модему: ЦП працює, а годинник можна налаштувати. Базовий зв’язок Wi-Fi / Bluetooth та радіо вимкнено.
  • Режим глибокого сну: Внутрішній осцилятор 8 МГц та співопроцесор ULP відключені.

Корисні посилання:
Документація

Характеристики
Bluetooth Bluetooth v4.2 BR/EDR і BLE
Wi-Fi 802.11 b/g/n (802.11n up to 150 Mbps)
Інтерфейс UART, SPI, SDIO, I2C, LED PWM, Motor PWM, I 2S, IR, лічильник імпульсів, GPIO, ємнісний сенсор, ADC, DAC, підтримка SD карт
Діапазон температур -40~65°C
Напруга 2.7~3.6 В
Пам'ять 8 MB PSRAM (доступні для використання 4МБ)
Розмір 18х31.4х3.5 мм
Струм заряду 500 мА
Флеш-пам'ять 4 MB SPI
Частота 2.4 ~ 2.5 ГГц, кварц 40 МГц
Виробник EspressIf Systems
Додатково вбудований Датчик Холла

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*