Категорії

WeMos D1 R2 плата розробки ESP8266

Артикул: 00616
Наявність: В наявності
186.00 грн.

Кількість:

 

Контролер WeMos D1 R2
Мікроконтролер ESP8266 виробляється китайським брендом Espressif і має Wi-Fi інтерфейс. Але крім наявності самого інтерфейсу Wi-Fi, даний мікроконтролер також цікавий тим, що має можливість виконання програм із зовнішньої FLASH-пам'яті завдяки інтерфейсу SPI. Тобто на самому мікроконтролері немає незалежної пам'яті, як це реалізовано у конкурентів, програма виконується із зовнішнього ПЗУ SPI, довантажуючи динамічно необхідні ділянки програми в кеш. Завантажується все апаратно і програміст це може контролювати. Таким чином мікроконтролер може підтримувати аж до 16МБ зовнішньої пам'яті для виконання програм.

Ще в 2014 році даний мікроконтролер змусив звернути на себе увагу, тому що були заплановані продукти на його базі, та ще й за неймовірно низькими цінами. У 2016 році, навесні, компанія Espressif почала повнорозмірне виробництво мікроконтролерів ESP8266, які в собі також поєднували FLASH-пам'ять розміром в 1 Мб.

Контролер WeMos D1 R2 повністю сумісний з популярним середовищем Arduino. WeMos D1 R2 базується на тій самій ESP8266, але має форм-фактор Arduino UNO. Ця плата дозволяє дуже легко і швидко освоїтися в програмуванні мікроконтролера ESP8266, за допомогою популярного і всесвітньо визнаного середовища для розробників (IDE) Arduino. Швидкість розробки будь-якого проекту на мікроконтролері ESP8266, можна збільшити у багато разів, використовуючи WeMos D1 R2.

Порівняно з Wemos D1 R1 дана плата має вдосконалену розводку, що призвело до деяких змін в розпіновці.

Технічні характеристики:

  • За основу взята ESP-12F;
  • Повністю сумісний з Arduino, є можливість програмування за допомогою ПО Arduino IDE;
  • Має 11 цифрових входів і виходів, будь-який з виходів має підтримку pwm, interrupt, I2C і one-wire (виняток становить D0);
  • 1 аналоговий вхід з максимальним вхідною напругою до 3.3В;
  • Мікроконтролер має частоту 80МГц і 160МГц;
  • Flash-пам'ять: 4 Мб;
  • Можливість програмувати за допомогою Serial або ж OTA (завантаження коду програми не через дроти, а по Wi-Fi);
  • Роз'єм micro-USB;
  • Роз'єм живлення на 9-24В.

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*