Категорії

WeMos Адаптер USB для контролерів ch340

Артикул: 00625
Наявність: В наявності
84.00 грн.

Кількість:

 

Модуль WeMos ch340

Апаратні платформи з кожним роком набирають все більших обертів. Лідер в цій справі, відома компанія Arduino, яка випускає не тільки всілякі рішення апаратних платформ, але і програмне забезпечення, яке настільки легке в освоєнні, що впоратися може навіть новачок в програмуванні. Однак, продукція Arduino не завжди дешева і багатьом вона не по кишені, особливо коли планується придбати для своїх ідей таких плат 5-10, а то і більше.

Китайські компанії також почали робити свої власні плати, за основу взявши дешевизну і їм це вдалося. Зараз за невеликі гроші можна купити відмінне рішення, приклад такого, популярна плата ESP8266. На основі цієї плати також є гарне рішення WeMos D1 R1, воно є тією ж ESP8266, проте сумісне із середовищем розробки від Arduino, дозволяючи тим самим і новачкові ознайомитися з можливостями плати.

Модулі для плат також в наш час дуже актуальні, тому що дозволяють наділити ту чи іншу плату додатковими можливостями. Одним з таких модулів як раз і є WeMos ch340. Важко сказати, з якою саме метою спочатку він поступив на ринок. Багато хто вважає, що сучасним китайським виробникам важко тримати планку тієї ж якості і тієї ж ціни, тому що ліцензія на деякі комплектуючі зростає. Їм доводиться їх замінювати іншими аналогами, але не завжди це зручно. Власне з FTDI саме так і є.

Однак адаптер для програмування WeMos ch340 вирішує цю та інші проблеми. Його можна сміливо ставити на велику кількість плат, ідеально підходить для Arduino pro mini. За допомогою модуля тепер немає необхідності у додаткових кабелях, його можна підключати одразу до комп'ютера. Перевага таких адаптерів програмування в тому, що вони живлення беруть на себе, а сама плата в процесі задіяна менше, це дозволяє використовувати в роботі навіть батареї. 

Технічні характеристики:

  • Порт RTS для підключення модуля WeMos ch340 до плат ESP8266 (серій ESP-01, 02 - 12F);
  • Порт CTS для підключення модуля WeMos ch340 до плат Arduino (наприклад Arduino pro mini);
  • Робоча напруга: Максимально 5В, в залежності від використовуваного USB, зазвичай 500мА, а також 3.3В при використанні LDO, зазвичай 300мА.

 

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*