Категорії

Макетна плата Twinhex PROTO

Виробник: Twinhex
Артикул: 01532
Наявність: В наявності
50.00 грн.

Кількість:

 

Простір для макетування виконано у вигляді сітки з отворів та контактних площадок з кроком 2.54 мм, як по вертикалі, так і по горизонталі. Діаметр отворів - 0.9 мм. Це дозволяє зручно використовувати більшість популярних елементів, призначених для монтажу крізь отвори (Through Hole).

Всі отвори мають металізацію, оскільки вона суттєво покращує механічне кріплення компонентів на платі, а також дозволяє використовувати контактні площадки в якості перехідних отворів.

На верхньому шарі між контактними площадками присутні горизонтальні доріжки, на нижньому шарі - вертикальні. Наявність доріжок між контактними площадками дозволяє  з’єднати дві площадки в дві краплі припою не використовуючи додаткових монтажних проводів.

Отвори з кроком 5.08 мм мають збільшений діаметр, він становить 1.3 мм і з'єднані з найближчими отворами восьмикутної форми в стандартній зоні макетування. Так вам буде значно легше припаяти клеми та підвести до них контакт. Покращена форма контактної площадки сприяє більшій механічній стійкості.

Приклад з'єднання отворів за допомогою допоміжної горизонтальної доріжки:

Twinhex PROTO ідеально стане на DIN-рейку в корпусі DIN6 Z101 від Kradex.

Характеристики
Ширина 83.5 мм
Довжина 89.5 мм

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*