Категорії

Понижувальний конвертор Twinhex 2315 3V3

Виробник: Twinhex
Артикул: 04034
Наявність: Скоро будуть
44.00 грн.

Кількість:

 

Twinhex 2315 - це понижувальний конвертор напруги в форматі маленького модуля, який можна паяти як в стандартному форматі крізь отвори, так і в форматі поверхневого монтажу. Цей модуль розрахований на ефективну заміну лінійних регуляторів. Маючи ККД до 95% Twinhex 2315 може з легкістю забезпечити потреби живлення вашого проекту від досить широкого діапазону напруг.

Twinhex 2315 в основі має мікросхему MP2315 і може забезпечити до 1 А струму. А якщо потрібно керувати живленням, на модулі передбачено ніжку OFF, яку можна під'єднати до мінуса живлення за допомогою кнопки чи контролера, і Twinhex 2315 вимкнеться. Також серед переваг цього конвертора - наявність захисту від перегріву та короткого замкнення. Якщо модуль перегріється, чи раптом вийде з ладу якись ваш пристрій - спрацює захист Twinhex 2315 і він вимкне подачу живлення. 

З одного боку модуль має 2 контакти, для подачі вхідної напруги, а з другого - три, з вихідною напругою та піном вимкнення. Для зручності, знизу плати намальована стрілка, яка вказує від входу до виходу модуля.

​  

Характеристики
Вихідна напруга 3.3 В
Вихідний струм до 1А
Вхідна напруга 4.5 - 24 В
Ефективність до 95%
Країна походження Україна

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*