Категорії

Понижувальний конвертор Twinhex 2596

Виробник: Twinhex
Артикул: 04144
Наявність: Скоро будуть
49.00 грн.

Кількість:

 

Twinhex 2596 - це понижувальний конвертор напруги, зроблений на відомій мікросхемі LM2596S-ADJ і в знайомому форм-факторі, але з деякими вдосконаленнями і з більшою увагою до якості вихідної напруги. Дуже часто потрібно понизити напругу з нерегульованого блоку живлення для живлення власних проектів, а модулі на LM2596 - одне з найбільш вживаних рішень.З цим модулем ви можете понизити напругу від 4.5 - 30 В до 1.2 - 30 В, якщо ваш проект споживає струм до 3 А. Виробник немало уваги приділив якості виконання, тому вихідна напруга має значно менші пульсації, ніж аналоги.

Зазвичай конвертор впаюють на макетну плату або підпаюють провідки до кутових контактів, що не дуже зручно. Саме тому, Twinhex 2596 має клеми, в яких ви можете затиснути провідки викруткою і без пайки. Кожна клема має підпис, щоб ви не сплутали вхід з виходом, а плюс з мінусом. І те, чого завжди не вистачає - світлодіод живлення, з яким ви завжди знатимете, працює модуль, чи ні. 

Для налаштування вихідної напруги вам не доведеться крутити викруткою багато обертів, поки знайдете необхідне значення. Для найбільш вживаних номіналів напруг вам достатньо краплею припою запаяти відповідну перемичку на модулі. Це особливо зручно, якщо вам потрібно налаштувати однакову напругу на кількох десятках модулів. Доступні значення - 3.3 В / 5 В / 9 В / 12 В. Якщо ж вам потрібно налаштувати більш специфічну напругу - запаяйте перемичку ADJ і ви зможете викруткою налаштувати потенціометр, який відповідає за вихідну напругу.

Характеристики
Вихідна напруга 1.2 - 30 В
Вихідний струм < 3 А
Вхідна напруга 4.5-30 В
Ефективність до 94%
Захист від короткого замкнення; від перегріву
Країна походження Україна

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*