Категорії

Genuino Zero

Артикул: 00578
Наявність: Архів
АРХІВ

Кількість:

 

Genuino Zero відкриває новітній стандарт для обчислювальної потужності в лінійці плат Genuino. Обладнана 32-розрядним процесором ARM, Zero працює в три рази швидше Uno. Genuino Zero пропонує широкий простір можливостей для звільнення творчого потенціалу робототехніків, програмістів та недосвідчених винахідників. Такі характеристики як, Advanced Audio, можливість аналогової обробки даних, економічність(низьке енергоспоживання), а також годинник реального часу не залишать вас байдужими.

Genuino Zero побудованийна основі Atmel, SAMD21 MCU, в якому є 32-бітний ARM Cortex® M0 + ядро, що працює на частоті 48MHz. Ця плата має шість аналогових входів, які можуть бути налаштовані для 10 або 12 бітної вибірки, а також пропонує цифро-аналоговий перетворювач (ЦАП) з 10-бітовим розширенням для реального виведення аналогового сигналу. Використання Genuino Zero з Atmel Studio, ви можете використовувати Атмел вбудований відладчик (EDBG), який забезпечує повний інтерфейс налагодження без необхідності використання додаткових апаратних засобів. Саме цей факт значно полегшить процес налагодження програмного забезпечення. EDBG також підтримує віртуальний COM-порт, який може використовуватися для налаштування та початкового завантажування програмного забезпечення.

Genuino Zero і Arduino Zero абсолютно ідентичні за складовими, технічними характеристиками та властивостями. Різняться плати між собою лише назвою бренду. Залежно від частини світу, в якій ви проживаєте, матимете можливість придбати Arduino Zero або Genuino Zero.

Живлення
Напруга 7-12V DC
Процесор
Програмна пам'ять 256 Кб
Тактова частота ATSAMD21G18, 32-розрядний ARM Cortex M0+ 48 МГц
Оперативна пам'ять SRAM 32 KB
Цифрові входи/виходи 20
Аналогові входи 6 каналів, 12-розрядний АЦП
Аналогові виходи 1 канал, 10-розрядний ЦАП
Додаткові характеристики
Додатково Робоча напруга 3.3V PWM цифрового вводу / виводу, всі контакти окрім 2 і 7 DC Струм на I / O Pin 7 мА

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*