Категорії

Genuino Uno

Артикул: 00574
Наявність: Архів
АРХІВ

Кількість:

 

Якщо ви захоплені створенням електронних проектів, робототехніки, Genuino Uno ідеально підходить для відтворення власних ідей. Genuino Uno Rev3 є найбільш популярною і затребуваною платформою в родині Genuino.

Чим відрізняються Genuino Uno і Arduino Uno?

Genuino Uno і Arduino Uno мають одні й ті ж складові, властивості і якісні характеристики. Насправді, різниця між двома платами полягає лише у назві бренду. Залежно від частини світу, де ви проживаєте, маєте можливість придбати Arduino Uno або Genuino Uno.

Що таке Genuino Uno Rev3?

Genuino Uno – перша в серії USB плат і є провідною моделлю лінійки Genuino. Genuino Uno Rev3 - це універсальна плата заснована на ATmega328P, 8-розрядному мікроконтролері з 32KB флеш-пам'яті і 2 КБ оперативної пам'яті. Плата включає всі необхідні складові для підтримки мікроконтролера. Щоб розпочати роботу, необхідно просто підключити Genuino Uno Rev3 до комп'ютера за допомогою кабелю USB, приєднати плату до адаптера змінного струму в постійний струм, або до батареї (блоку живлення).

Uno є відкритим проектом для апаратних засобів! Genuino Uno Rev3 наповнена програмним забезпеченням (IDE), як і всі інші плати Genuino, яке ви можете завантажити безкоштовно. Його легко знайти на офіційному сайті.

З універсальною платформою Genuino Uno Rev3 у вас з’явиться підґрунтя для втілення в життя різноманітних неймовірних проектів. Таких як: система розумний будинок, електронний годинник з датчиком GPS, компас, вимірювач швидкості вітру, прибудинкове освітлення, 3D принтер та багато інших. Складність та різноманіття проектів на Genuino Uno залежить виключно від вашого натхнення та фантазії.

Характеристики
Тактова частота ATmega328 16 МГц
Оперативна пам'ять SRAM 2 KB
Живлення
Напруга 7-12V DC
Процесор
Програмна пам'ять 32 Кб
Енергонезалежна пам'ять 1 KB
Цифрові входи/виходи 14
Аналогові входи 6
Додаткові характеристики
Додатково

Робоча напруга 5V

PWM цифрового вводу / виводу 6

DC Струм на I / O Pin 40 мА

Постійний струм для 3.3V Pin 50 мА

Флеш-пам'ять для Bootloader 0.5 KB

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*