Категорії

Genuino Micro

Артикул: 00575
Наявність: Архів
АРХІВ

Кількість:

 

Genuino Micro найкомпактніша в лінійці Genuino. Не зважаючи на розмір, плата оснащена всіма базовими комплектуючими, необхідними для починаючих програмістів. Процесор Micro, володіє такою ж потужністю, як Uno, але незначний розмір дозволяє вмістити базу в обмежений простір. Безцінною перевагою для багатьох проектів Genuino є компактність та маленька вага Micro. Genuino Micro ідеально підходить для розробок, які потребують великої кількості з'єднань на достатньо обмеженій площі. Наприклад, такі проекти як: робот у вигляді таргана, балакучий підстаканник, управління комп’ютером за допомогою пульта дистанційного керування, крокомір та багато інших.

Micro також здатний емулювати комп’ютерну мишку або клавіатуру при підключені до комп'ютера через USB.

Genuino Micro, розроблений спільно з Adafruit, являє собою плату базовану на ATmega32U4, 8-розрядного мікроконтролера AVR від Atmel. Вона містить все необхідне для підтримки мікроконтролера. Для того, що розпочати роботу з Genuino Micro, просто підключіть платформу до комп'ютера за допомогою кабелю мікро-USB.

Процесор 32U4 має вбудований USB, що дозволяє адаптуватись до приєднуваних девайсів. Плата також оснащена віртуальним (CDC) послідовним / COM-портом.

Genuino Micro і Arduino Micro – це абсолютно однакові за технічними характеристиками бази, які різняться лише за назвою бренду. Залежно від частини світу, в якій ви живете, будете мати можливість придбати Arduino Micro або Genuino Micro.

Живлення
Напруга 7-12V DC
Процесор
Програмна пам'ять 32 Кб
Тактова частота ATmega32u4 16 МГц
Оперативна пам'ять SRAM 2.5 KB
Енергонезалежна пам'ять 1 KB
Цифрові входи/виходи 20
Аналогові входи 12
Додаткова інформація
Додаткова інформація Робоча напруга 5V PWM цифрового вводу / виводу 7 DC Струм на I / O Pin 40 мА Постійний струм для 3.3V Pin 50 мА Флеш-пам'ять для завантажувача 4 КБ

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*