Категорії

Genuino MKR1000

Артикул: 00576
Наявність: Архів
АРХІВ

Кількість:

 

Плата Genuino MKR1000 обладнана Wi-Fi модулем, це є її основною перевагою перед іншими Genuino. Ця складова надає можливість винахідникам швидко, легко та дешево включити Wi-Fi до власних проектів. Конструкція містить схему зарядки Li-Po, що дозволяє Genuino MKR1000 працювати від батареї або зовнішнього живлення 5V, під час зарядки акумуляторів Li-Po, в процесі роботи від зовнішнього джерела живлення. Зважте, що перемикання з одного джерела на інший відбувається автоматично.

MKR1000 має 32 біти обчислювальної потужністі, стандартний набір інтерфейсів входів / виходів, економний WiFi з Cryptochip для безпечного зв'язку, а також простоту програмного забезпечення (IDE) для розробки коду і програмування. Всі ці особливості роблять цю плату кращим варіантом для нових проектів на акумуляторах живлення(батарейках), а також винаходів з обмеженнями в розмірах.

На відміну від більшості плат Genuino, MKR1000 працює на максимальній напрузі 3.3V. Саме на таку напругу розраховані входи / виходи. Застосування більшої напруги, ніж 3.3V до будь-якого I / O піна може пошкодити плату. Двонаправлений зв'язок з 5V пристроями вимагає належного узгодження рівнів напруги. Li-Po акумулятори заряджаються при 4,2V з струмом, який зазвичай становить половину від номінальної ємності (C / 2).

Для Genuino MKR1000 обладнаний спеціалізованим чіпом, який попередньо розрахований на струм 350mAh. Це означає, що мінімальна ємність батареї Li-Po має бути 700mAh. Меньш потужна батарея буде пошкоджена струмом і може призвести до перегріву, вибуху чи підпалу. Ми наполегливо рекомендуємо вибрати акумулятор Li-Po, щонайменше ємністю 700mAh. Більший акумулятор потребує тривалішого часу зарядки, але виключається можливість завдання руйнівної шкоди. Чіп запрограмовано на 4-и годин часу зарядки, після чого він автоматично переходить в режим сну. Це обмежить величину заряду до максимальних 1400 mAh за сесію.

Genuino MKR1000 і Arduino MKR1000 абсолютно ідентичні за складовими, технічними характеристиками та властивостями. Різняться плати між собою лише назвою бренду. Залежно від частини світу, в якій ви проживаєте, будете мати можливість придбати Arduino MKR1000 або Genuino MKR1000.

Живлення
Напруга 5V DC
Процесор
Програмна пам'ять 256 Кб
Тактова частота SAMD21 Cortex-M0+ 48MHz
Оперативна пам'ять SRAM 32 Kb
Цифрові входи/виходи 8
Аналогові входи 6
Аналогові виходи 1
Додаткова інформація
Додаткова інформація Робоча напруга 3,3 В PWM виходи 4

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*