Категорії

LilyPad Arduino

Артикул: 00650
Наявність: В наявності
315.00 грн.

Кількість:

 

Мікроконтролер LilyPad Arduino

Контролер Lilypad Arduino ATmega328 призначається для програмування, управління і контролю різних проектів, в яких передбачається використання мікроконтролерів. Мікроконтролер можна підключити до персонального комп'ютера і працювати з ним за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення, наприклад, Processing, Pure Data, Adobe Flash або SuperCollider і т. д. Розроблявся мікроконтролер таким чином, щоб можна було його використовувати і на одязі, наприклад в костюмах для карнавалів, де використовується складне багатоступеневе підсвічування. Для роботи з ним можна використовувати і струмопровідні нитки, а також контролер можна прати, але без віджимання. Працювати з контролером можуть різні плати розробника, головна умова – розширення форм-фактора Lilypad.

Для початку роботи з мікроконтролером його потрібно підключити до персонального комп'ютера через USB-UART перетворювач (в комплекті не передбачений). Можливо підживити контролер і засобом безперебійного джерела живлення, зовнішньої батареї чи акумулятора. Живлення підключається до спеціальних пінів на платі самого контролера. Червоний світлодіод повинен свідчити про успішну подачу живлення. При першому підключенні до персонального комп'ютера мікроконтролера LilyPad atmega328 почнеться пошук відповідних драйверів системою. Зазвичай проблем з їх встановленням не виникає, бо контролер має вшитий завантажувач, який містить драйвер USB COM, але в ряді випадків може знадобитися їх самостійна установка.

Після успішного підключення контролера, необхідно інсталювати і спеціальне програмне забезпечення для роботи з контролером – Arduino. Програмування мікроконтролера може здійснюватися і за допомогою ICSP-виводів – внутрішньосхемного програмування. Після виконання цих кроків можна сміливо приступати до проектування, розробки проектів і макетів на основі мікроконтролера LilyPad atmega328.

Характеристики

 • Вхідна напруга: 2,7-5,5 В;
 • Конектор живлення: контакти + та -;
 • Контролер: ATmega328p;
 • Програмна пам'ять: 16 кБ (з яких 2 кБ використовуються завантажувачем); 
 • Оперативна пам'ять: 1 кБ;
 • Енергонезалежна пам'ять: 512 Б;
 • Цифрові піни: 14 (з них 6 можуть використовуватися для ШІМ);
 • Аналогові піни: 6;
 • Частота: 8 МГц;
 • Інтерфейси: UART, SPI, I2C;
 • Розмір: 50 мм (діаметр);
 • Вага: 6,5 г.

Корисні посилання

Документація ATmega328p

Робота із Arduino IDE

Програмування Arduino

Бібліотеки Arduino IDE

Комплектація

1х LilyPad Arduino

Характеристики
Інтерфейс SPI (10, 11, 12, 13); TWI / I²C (A4 (SDA) и A5 (SCL)); PWM (3-й, 5-й, 6-й, 9-й, 10-й и 11-й); UART (0 (RX) и 1 (TX))
Додатково Зовнішні переривання: 2-й і 3-й контакти; вбудований світлодіод - 13й контакт
Процесор
Аналогові входи A0–A5

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*