Категорії

RobotDyn Nano atmega328/ch340

Артикул: 00604
Наявність: Скоро будуть
139.00 грн.

Кількість:

 

Контролер NANO V3 CH340G

Плата Nano V3 базується на мікроконтролері ATmega з частотою 16 МГц. Володіє невеликими розмірами і може використовуватися спільно з макетною платою для монтажу без пайки (breadboard). Плата має аналогічну структуру з Arduino Diecimila або Duemilanove, але в своїх розмірах відрізняється. Для того, щоб зменшити розмір, інженери були змушені встановити компоненти на обох сторонах друкованої плати.
Для перетворення UART-USB платою використовується чіп CH340G. Даний чіп – CH340G є бюджетним рішенням. При частоті роботи 12 МГц він дає стабільний результат по обміну даними (щоб правильно встановити драйвери на комп'ютер, необхідно дотримуватись інструкцій).

Nano V3, може живитися через microUSB-порт (до 500 мА). Зовнішнє нерегульоване живлення на 6-12 В на вивід VIN, або 5 В з зовнішніх регульованих джерел живлення – 5 В. Плата автоматично обирає джерело живлення по максимальному значенню напруги.

Загальні відомості платформи Arduino Nano

Платформа Nano заснована на мікроконтролері ATmega328 (Arduino Nano версії 3) або ж на мікроконтролері ATmega168 (Arduino Nano версії 2). Розміри плати компактні, тому вона часто використовується у різних лабораторних роботах. Плата схожа з своєю функціональністю з Arduino Duemilanove але збірка у них різна. Відмінність полягає також у тому, що у контролера NANO V3 CH340G відсутній силовий роз'єм постійного струму та він працює через microUSB-кабель. Nano розроблена і поширюється компанією Gravitech.

Програмування мікроконтролера

Програмування платформи відбувається завдяки платформі від бренду Arduino. У меню Tools- Board треба вибирати мікроконтролер, згідно з тим, що встановлений на платі. За детальною інформацією треба звертатись до довідників та інструкції. 
Мікроконтролери ATmega168 та ATmega328 йдуть в комплекті з записаним завантажувачем, задача якого лежить у полегшені запису своїх нових програм, не використовуючи зовнішні програматори.

Через модефікацію програми завантаження, в Arduino IDE для цієї плати є декілька варіантів прошивки. Якщо плата не прошивається, спробуйте метод прошивки із використанням попереднього бутлоудена.

Технічні характеристики:

 • Вхідна напруга: 7-12 В;
 • Конектор живлення: MicroUSB;
 • Мікроконтролер: ATmega328;
 • Програмна пам'ять: 32 кБ (з яких 2 кБ використовуються завантажувачем);
 • Оперативна пам'ять: 2 кБ;
 • Енергонезалежна пам'ять: 1 кБ;
 • Цифрові піни: 14 (з них 6 можуть використовуватися для ШІМ);
 • Аналогові піни: 8;
 • Частота: 16 МГц;
 • Інтерфейси: USB-UART;
 • Розмір: 43 х 18 мм;
 • Вага: 9 г. 

Корисні посилання

Документація ATmega328p

Драйвер CH340

Робота із Arduino IDE

Програмування Arduino

Бібліотеки Arduino IDE

Комплектація

1х RobotDyn Nano atmega328/ch340

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*Рекомендуємо (8)